Ta dziewczynka dosłownie podbija internet, jej zdjęcia są dosłownie wszędzie! Przy pierwszym spojrzeniu będziecie się głowić, dlaczego ktoś pofarbował włosy temu dziecku! Bez obaw. To niecodzienne uczesanie jest efektem dziedziczenia genetycznego.

MilliAnna to urocza dziewczynka, która wraz ze swoją mamą Brianną, zamieszkują Karolinę Południową. Ta fotografia przedstawia MilliAnne w wieku 18 miesięcy. Spójrzcie tylko na włosy jej i jej mamy. Są niemalże identyczne!

Ta specyficzna mieszanka koloru ich włosów wynika z przypadłości, która z natury jest niegroźna. Poliosis charakteryzuje się tym, że w określonym miejscu na głowie wyrastają odbarwione włosy, tworząc śnieżnobiałą kępkę.Przeważnie pojawia się ona zaraz nad czołem. Świadczy to o tym, że zarówno skóra, jak i włosy są pozbawione w tym miejscu pigmentu.

Przypadłość ta bardzo często idzie w parze z chorobą taką jak, bielactwo nabyte lub depigmentacja.

Przypadłość ta towarzyszy od pokoleń rodzinie MilliAnny, zdobiąc głowy wszystkich członków jej rodziny.

Mama dziewczynki wspomina, że w szkole często doświadczała prześladowań oraz drwin ze strony swoich rówieśników z powodu jej przypadłości. Przyczyniło się to do tego, że dorosła już kobieta miewa obawy, jak inne dzieci będą traktować jej córkę z tego samego powodu. Ma nadzieję, że w przyszłości dziewczynka nie będzie musiała przechodzić przez to, co ona sama przechodziła.

Pamiętajcie, by zawsze być uprzejmym i życzliwym dla każdego innego człowieka. Bądźmy otwarci na to, że ktoś może być inny. Nigdy nie wiemy, czy przypadłość danej osoby wynika z powodu jakiejś choroby lub trudnego doświadczenia. To nie jest powód, by znęcać się lub wyśmiewać taką osobę. Zastanówcie się, czy także chcielibyście przez to przechodzić? Koniecznie podzielcie się tą historią z innymi!

To może Cię zainteresować:  60 osób na bruk. "Przetrwali komunę, pokonała ich inflacja"