Odstający brzuszek nie jest wyłącznie problemem kobiet po ciąży. Dotyczy on różnych ludzi, w różnym wieku, różnej płci. Jak więc pozbyć się tego nieestetycznego problemu?

Aby pozbyć się „wystającego brzuszka” długoterminowo na pewno nie obędzie się bez zdrowej diety i choć odrobiny codziennego ruchu. To przecież wszyscy wiemy i niestety nie da się tego przeskoczyć. Jednak możemy włączyć do swojego codziennego jadłospisu tą mieszankę, która przyspieszy nasz metabolizm i pomoże nam w szybkim tempie spalić zbędną tkankę tłuszczową.

Do przygotowania mieszanki będą nam potrzebne:  • 3 cytryny
  • ok. 130 g chrzanu
  • 4 łyżki miodu
  • spory plasterek imbiru
  • 2 łyżki cynamonu

Sposób przygotowania:

Chrzan razem z imbirem miksujemy na gładką masę. Dodajemy obrane ze skórki cytryny upewniając się, że nie mają pestek. Następnie dodajemy miód i cynamon. Całość dokładnie miksujemy. Mieszankę przekładamy do słoiczka i przechowujemy w lodówce.

Mieszankę należy przyjmować dwa razy dziennie po dwie łyżeczki. Pierwsze efekty możemy zaobserwować już po niecałym miesiącu stosowania!

Tak przygotowana mieszanka jest naturalna i bezpieczna dla zdrowia. Nie tylko przyspiesza ona nasz metabolizm, ale także zapobiega zatrzymywaniu się wody w organizmie.