Rodzina z USA chciała przygotować sobie na obiad pizzę. W pewnym momencie poczuli w domu nieprzyjemny swąd spalenizny. To co odkryli po otwarciu ich piekarnika zmroziło im krew w żyłach!

Po dniu pełnym pracy, rodzina zamieszkująca stan Karoliny Północnej postanowiła przygotować sobie ciepły posiłek. Padło na lubianą przez wszystkich pizzę. Po około 10 minutach poczuli nieprzyjemny zapach w całym domu, który zaczął wydobywać się z ich piekarnika. Niezwłocznie postanowili sprawdzić, co jest tego powodem. Kiedy otworzyli piekarnik okazało się, że razem z ich pizzą piekł się także wąż!

Kobieta w wywiadzie opowiedziała, że kiedy poszła sprawdzić do kuchni co się dzieje, bała się, że wybuchł pożar. Kiedy jednak uchyliła drzwiczki kuchenki nie mogła uwierzyć w to, co tam zobaczyła!

Oczywiście rodzina postanowiła zrezygnować z jedzenia tego dnia pizzy. Choć kobieta sama przyznaje, że wiele osób pytało ją o to, co zrobiła z felernym posiłkiem.Od czasu tego incydentu rodzina unika korzystania z tego sprzętu. Pozostaje jednak ważne pytanie, jakim cudem znalazł się w nim wąż?! Ta zagadka zostaje póki co nierozwiązana…

To może Cię zainteresować:  300 tysięcy trumien. Eksperci załamują ręce