W Nowy Rok mężczyzna wspiął się na najwyższy szczyt Walii – górę Snowdon. Chciał on tam zrobić zdjęcie, które uchwyciłoby pierwszy wschód słońca w 2020 roku. To co zobaczył na fotografii wprawiło go w osłupienie!

1 stycznia 2020 roku, Rhys Pleming razem ze swoim przyjacielem postanowili wspiąć się na najwyższy szczyt Gór Kambryjskich – górę Snowdon, która jest jednocześnie najwyższym szczytem w Walii. Chcieli zrobić zdjęcie, które uwieczniłoby pierwszy wschód słońca w Nowym Roku. Kiedy wykonali fotografię, nie mogli uwierzyć własnym oczom! To co na niej zobaczyli, na długo pozostanie w ich pamięci!

Na fotografii, którą razem wykonali można dostrzec zarys postaci, która przypomina anioła lub Jezusa. Postać wygląda jakby w blasku światła zstępowała z nieba!Podobno mężczyźnie udało się uchwycić bardzo rzadkie zjawisko, zwane widmem Brockenu lub też „mamidłem górskim”. Jest to zjawisko optyczne, które tworzy się poprzez rzucanie własnego cienia na chmurę. Często zdarza się, że cień jest dodatkowo otoczony tęczowym pierścieniem, który jest nazywany glorią.

Objawienie czy też „widmo Brockenu”?

Wspinacz opowiedział o swoim doświadczeniu i pokazał swoje zdjęcie innymi turystom. Jeden z nich przyznał, że mimo iż wspinał się na górę już ponad 40 razy, to nigdy nie udało mu się zaobserwować podobnego zjawiska.

To może Cię zainteresować:  Mama 10-latka z Opola przerażona. To znalazła w cukierku z Halloween

A Wy co sądzicie o tej fotografii? Przedstawia anioła, czy też zwykłe mamidło? Jedno trzeba przyznać, jest naprawdę niezwykła i tajemnicza. Jeżeli artykuł Wam się podobał to koniecznie podzielcie się nim ze swoimi znajomymi!