Kiedy Aimee i Craig brali ślub, byli niezmiernie szczęśliwi, że druhną może być ich 7-letnia córka – Brogan. 2 tygodnie później, skórę dziewczynki zaczęły pokrywać siniaki niewiadomego pochodzenia. Rodzice zignorowali je, co było ogromnym błędem.

Dopiero gdy ślady rozprzestrzeniły się po całym ciele, Aimee i Craig zdali sobie sprawę z tego, że coś jest nie tak. Zawieźli oni dziewczynkę do szpitala w Birmingham, gdzie lekarze zdiagnozowali u niej zapalenie opon mózgowo – rdzeniowych.

Brogan enjoying some time out

Gepostet von Prayforbroganlei am Mittwoch, 7. September 2016

Do głównych objawów tej choroby zaliczają się krwiaki, ból głowy, gorączka, wymioty, podwójne widzenie, sztywnienie karku oraz nadwrażliwość na światło i dźwięki.Jeżeli dolegliwość ta nie zostanie zdiagnozowana wystarczająco szybko, może być śmiertelna w skutkach!

By uratować życie Brogan, lekarze byli zmuszeni amputować jej lewą stopę. Dziewczynka zniosła to bardzo dzielnie i szybko przyzwyczaiła się do protezy.

Niedawno Brogan dowiedziała się, że konieczna będzie amputacja również drugiej stopy. Dziewczynka załamała się, lecz wkrótce zrozumiała, że musi być silna.

Historia ta pokazuje, że nigdy nie należy ignorować niepokojących zmian zachodzących w ciałach naszych dzieci. Koniecznie podziel się tą informacją z innymi!

To może Cię zainteresować:  Dyrektorka usunęła religię z planu lekcji. Tak zareagowała kuria