57- letni mężczyzna został zatrzymany, kiedy wyszło na jaw, że przez ostatnie 20 lat przetrzymywał i wielokrotnie gwałcił swoją córkę. Kobieta miała z nim czwórkę dzieci, którym oprawca nakazał nadać biblijne imiona! Sprawa jest o tyle niepokojąca, gdyż o całej sytuacji wiedzieli prawie wszyscy mieszkańcy miasteczka!

Tragedia ta rozegrała się w mieście Arequito w Argentynie. Po trwającym 20 lat koszmarze, dziś już 32-letnia kobieta, sama zgłosiła się na policję i opowiedziała o tym, co ją spotkało. Funkcjonariusze policji przeszukali wskazaną przez kobietę posesję. Na jej terenie odnaleziono uwiezioną dwójkę młodszych dzieci, które zostały zrodzone z kazirodczego związku. Zabezpieczono również dwie sztuki broni.

Funkcjonariusze aresztowali ojca kobiety. Był nim 57-letni murarz!

Uwięził on swoją córkę w zapuszczonym, obskurnym domu, gdy ta miała zaledwie 12 lat. Ofiara przyznała, że codziennie znęcał się nad nią fizycznie i wielokrotnie gwałcił. Szantażował ją dziećmi, które więził, aby nic nikomu nie mówiła.„Groził mi. Bałam się o życie swoje i swoich dzieci. Mówił, że mnie zabije, jeżeli komukolwiek coś powiem. Nadal boję się o nasze bezpieczeństwo, gdyż rodzina mojego ojca zaczęła mi grozić. Każą wycofać zeznania. Nie interesuje ich to, co mnie spotkało.” – zeznała ofiara.

W tym czasie kobieta urodziła swojemu oprawcy czwórkę dzieci. Mają one od 11 do 19 lat. Aktualnie są przeprowadzane testy DNA w celu potwierdzenia ojcostwa.

W trakcie badania sprawy wyszło na jaw, że większość mieszkańców miasteczka wiedziała o horrorze kobiety. Sąsiedzi bronią się jednak twierdząc, że nie mogli nic z tym zrobić, dopóki kobieta sama nie postanowi opowiedzieć o tym policji.

To może Cię zainteresować:  Położyła się i włożyła ręcznik pod plecy. Po dwóch tygodniach ubrania były na nią o rozmiar za duże!

Jest to już kolejny taki przypadek w Argentynie. W zeszłym roku funkcjonariusze uwolnili 42-letnią kobietę, która również była więziona przez swojego ojca przez przeszło 20 lat. Była ona przez cały czas przykuta do łóżka, nie mogąc nawet skorzystać z łazienki. Ojciec uwięził ją po tym, kiedy dziewczyna przyznała się, że ma chłopaka!

Jest to doprawdy wstrząsająca historia! Tym bardziej, że o dramacie kobiety wiedzieli niemal wszyscy mieszkańcy miasteczka, w którym mieszkali. Dlaczego nikt nie postanowił przerwać koszmaru tej kobiety? Uważacie, że usprawiedliwienie sąsiadów jest słuszne? Koniecznie podzielcie się z nami Waszą opinią na ten temat.