Piosenkarz zamieścił na swoim Instagramie link do artykułu, kiedy to po raz pierwszy otwarcie mówi o swoich problemach zdrowotnych. W ostatnim wpisie tłumaczy się swoim fanom ze swojej ostatnio nie najlepszej kondycji.

Po pięciu latach przerwy, piosenkarz wydał ostatnio swój pierwszy singiel. Hejterzy oraz fani próbowali jakoś wytłumaczyć długą nieobecność Biebera na scenie, ale raczej nikt z nich nie podejrzewał, że 25-letni celebryta zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Niedawno wyznał, że postawiono mu diagnozę. Piosenkarz dowiedział się, że choruje na boreliozę oraz chroniczną mononukleozę.

Bieber opowiada o tym, jak choroba wpłynęła negatywnie na jego zdrowie – między innymi kondycję fizyczną, skórę oraz funkcje mózgowe. Dodatkowo dokucza mu ciągłe zmęczenie oraz częste spadki energii.



„Wkrótce zamieszczę na swoim kanale YouTube film dokumentalny, w którym wszystko szczegółowo opiszę.” – powiedział gwiazdor.

Piosenkarz dodał także, że ostatni czas był dla niego bardzo trudny, jednak leczenie pomaga mu jakoś normalnie funkcjonować. Jednak jest świadomy, że jego choroba jest nieuleczalna. Mimo to nie poddaje się i będzie dalej walczył ze swoją chorobą.

To może Cię zainteresować:  MAKABRA! Udostępnione dane szokują. Rosjanie porwali kilkaset tysięcy dzieci.