W maju 2019 roku rodzina wybrała się razem ze swoją kilkuletnią córeczką na mecz baseballa. Niestety w trakcie jego rozgrywki doszło do tragedii. 2-latka została uderzona piłką w głowę odbitą przez pałkarza. Teraz media donoszą, że dziewczynka doznała trwałego uszkodzenia mózgu!

Podczas feralnego meczu baseballa, który rozgrywał się pomiędzy drużynami Houston Astros i Chicago Clubs, 2-letnia dziewczynka została uderzona piłką w głowę. Jak donoszą media, dziecko doznało trwałego urazu głowy, który powoduje u niej ataki padaczki.

Taką informację podał do wiadomości publicznych prawnik rodziny dziecka:„Na skutek pęknięcia czaszki, dziewczynka doznała trwałych uszkodzeń części mózgu. 2-latka cierpi na ciągle powracające napady drgawek. Bezustannie przyjmuje leki i najprawdopodobniej tak już zostanie do końca jej życia.”

Uszkodzone zostały te obszary mózgu, które mogą powodować pojawianie się napadów padaczkowych, utraty czucia oraz świadomości przestrzennej. Dziecko może również cierpieć na częste bóle głowy, ataki lękowe, a także może się u niego pojawić brak reakcji na niektóre bodźce.

Albert Almora Jr., baseballista odpowiedzialny za wybicie piłki, która uderzyła dziewczynkę – po tym wydarzeniu padł na kolana i się rozpłakał. Cały stadion zamarł, kiedy to ojciec dziewczynki biegł po schodach trzymając ją w swoich ramionach. Zawodnik potrzebował dłuższej chwili, aby dojść do siebie i się uspokoić. Menadżer klubu Chicago Cubs niezwłocznie pobiegł za ojcem dziecka, aby sprawdzić stan dziewczynki.

To może Cię zainteresować:  Dziennikarka TVN24 baraszkuje z dziewczyną na plaży. Półnaga sesja rozpaliła internautów.

Zobacz także wstrząsający materiał z tego tragicznego wydarzenia:

Nie jest to już pierwszy taki przypadek, kiedy to w trakcie rozgrywania meczu baseballowego doszło do tragicznych w skutkach wypadków. Znana jest między innymi historia mężczyzny, który w trakcie rozgrywanego meczu stracił oko oraz wstrząsająca historia kobiety, która zaledwie rok przed tą tragedią, zmarła na skutek uderzenia wybitą piłką.