Ciężko opisać słowami zbrodnię, jakiej dopuściła się 27-letnia kobieta razem ze swoją partnerką. Chcąc zrobić ze swojego syna dziewczynkę, wykastrowały chłopca własnoręcznie! Kiedy efekt zabiegu je nie zadowolił, postanowiły go zamordować!

Według policyjnego raportu, w wyniku rozpadu małżeństwa, Peruwianka uciekła razem ze swoim 7-letnim synem do Brazylii. To właśnie tam poznała swoją nową partnerkę, z którą postanowiła zamieszkać. Wtedy kobiety całkowicie odizolowały się od reszty społeczeństwa.

7-latek nie miał tam żadnych kolegów. Nie uczęszczał także do szkoły, a całe dnie spędzał w domu razem z matką i jej partnerką. Pewnego dnia kobiety postanowiły wykastrować chłopca, używając do tego kuchennego noża. Następnie podjęły się próby wszycia mu kobiecego organu płciowego! Tłumaczyły się, że chciał on być dziewczynką!

Rozczarowane efektem swoich działań, chciały najpierw wydłubać dziecku oczy! W nocy, gdy malec spał, kobiety brutalnie go zamordowały, dźgając go kilkukrotnie nożem.

Próbując pozbyć się zwłok chłopca, poćwiartowały go i… wrzuciły na grilla! Pozostałe części ciała, zapakowały do walizki, którą planowały wyrzucić do ścieków.

Kobiety przyznały się do postawionych im zarzutów. Najpierw twierdziły, że zrobiły to z powodów religijnych, próbując zapewnić, że dostąpiły one objawienia!

Jak twierdziła matka chłopca, kolejnym powodem, który skłonił je do popełnienia przestępstwa był fakt, że jej syn był dla niej „ciężarem” i przeszkodą w jej związku. Czuła także nienawiść oraz brak miłości do swojego dziecka ponieważ, jak mówiła: „Za bardzo przypominał on swojego ojca.”.

To może Cię zainteresować:  Naukowcy odkryli korzeń, który zabija komórki raka w 48 godzin! Rośnie na polskich łąkach!

Jest to przerażająca zbrodnia, która wstrząsnęła całym światem! Nasuwa się tylko jedno pytanie: „Kim trzeba być, aby dopuścić się takich potworności względem małego dziecka?”.