Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała już po raz 28! Najprawdopodobniej padł nowy rekord, jeśli chodzi o największą sumę jednorazowego datku w gotówce. Do zdarzenia tego, doszło w Krakowie przy Placu Szczepańskim. Darczyńca wspomógł WOŚP wrzucając do puszki, aż 10 tys. zł!

Jak się okazuje lokalizacja ta nie była zupełnie przypadkowa. Darczyńca jako dziecko, stał z puszką WOŚP, właśnie w tym miejscu. W tym roku, zamiast zbiórki pieniędzy, zdecydował się wesprzeć Orkiestrę ogromną sumą pieniędzy. Wieść o tym zdarzeniu rozeszła się na Facebooku wiralowo. Post już po kilku godzinach liczył, aż 6 tys. reakcji, 1 tys. komentarzy i ponad 3,5 tys. udostępnień.

To najprawdopodobniej największy jednorazowy datek. Aż 10 tysięcy zł!

Sławny, polski YouTuber hojnym darczyńcą WOŚP!

Rankiem, Plac Szczepański świecił pustkami. Zbierający datki wolontariusz WOŚP był nieco znudzony z powodu braku osób wspierających inicjatywę.Sytuacja ta zmieniła się, gdy na miejscu zjawił się niespodziewanie znany YouTuber z kanału Budda. TV. Wrzucając do puszki młodego wolontariusza, aż 10 tys. złotych! Cała akcja została nagrana, ukazując bezcenną minę zbierającego…

Zaskoczenie i radość wolontariusza była ogromna. Jak sam powiedział, pieniądze zbiera każdego roku, starając się corocznie pobijać swój własny rekord. Marzenie to ziściło się dzięki hojnemu datkowi od Buddy.

Oprócz finansowego wsparcia WOŚP, postanowił on zrobić coś jeszcze. Nieopodal teatru Bagateli YouTuber wspólnie z kolegą zaparkowali Forda Mustanga, którego to darczyńcy mieli oklejać przez cały dzień serduszkami WOŚP. Akcję tą niespodziewanie niestety przerwała policja.

To może Cię zainteresować:  Fala paniki w Zakopanem po wybuchu rakiet w Przewodowie...

YouTuberowi z kanału Budda. TV, przyświecał także inny ambitny cel, jakim było wypromowanie swojego kanału. Jak przyznaje, chciałby uzbierać milion subskrypcji. Wszyscy w Polsce zaczęli mówić o hojnym darczyńcy, dzięki temu na pewno mu się uda zrealizować swoje marzenie.

Koniecznie zobacz materiał wideo z tej niesamowitej akcji:

Pomimo drugiego dna, jakie miała ta akcja, zawsze warto jest pomagać! Każdy podarowany grosz czyni wiele dobrego, pomagając ciężko chorym dzieciom. YouTuberowi życzymy samych sukcesów, a Orkiestrze, aby grała do końca świata i o jeden dzień dłużej!