LeHuan James to popularny YouTuber. Widzowie doceniają go przede wszystkim za jego zaangażowanie i poczucie humoru. Jak często podkreśla mężczyzna, gdyby nie jego rodzice, nie osiągnąłby tak wielkiego sukcesu.

Rodzice LeHuana są małżeństwem od 33 lat. Przez całe życie ciężko pracowali, aby ich dzieci miały to, na co oni sami w młodości nie mogli sobie pozwolić. Jego mama w ciągu dnia pracowała jako sprzątaczka w Disney World, a wieczorami – jako kasjerka. Tato był natomiast jednocześnie pracownikiem gospodarczymi i pracownikiem Burger Kinga.

Aby podziękować rodzicom za ich ogromne poświęcenie, James postanowił przygotować dla nich wyjątkową niespodziankę, jaką był zakup domu!LeHuan założył rodzicom opaski na oczy i zaprowadził ich pod nowe miejsce zamieszkania. Gdy je zdjęli, początkowo myśleli, że syn pokazuje im swój własny dom. Po chwili zdają sobie jednak sprawę, że to oni w nim zamieszkają. Rodzice Jamesa nie byli w stanie ukryć wzruszenia.

Koniecznie obejrzyjcie poniższy filmik, by zobaczyć ich niezwykle wzruszającą reakcję:

Jeżeli również uważacie, że rodzice są w życiu najważniejsi, a gest tego chłopaka mocno Was poruszył, to koniecznie udostępnijcie ten materiał swoim bliskim i znajomym.

To może Cię zainteresować:  Bosacka radzi, jak mrozić chleb. Wszyscy popełniamy ten sam błąd