Ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu wielu osób. Trudno się zatem dziwić, że towarzyszą mu skrajne emocje – od łez wzruszenia, po śmiech radości. Nie inaczej było w przypadku tej pochodzącej z Portugalii pary. Mężczyzna wprowadził w osłupienie małżonkę i wszystkich zgromadzonych na uroczystości gości, wyznając, że kocha kogoś innego.

Ceremonia przebiegała zgodnie z planem, aż do momentu wymiany przysięgi małżeńskiej. W pewnym momencie Jefferson wyznał, że kocha kogoś innego. Nikt nie wiedział, co się dzieje. W tym momencie mężczyzna odwrócił się do stojącej za sobą dziewczynki. Okazało się, że Pan Młody nie tylko ślubuje miłość, wierność i uczciwość Jessice. Obiecuje on również kochać i opiekować się jej córeczką – Giovanną.

Ze łzami w oczach, Jefferson wypowiedział następujące słowa: „Gdybym miał prosić o coś Boga, to tylko o to, abyś była moją córeczką. Byłbym najdumniejszym ojcem na całym świecie, mając tak piękną, inteligentną i wykształconą córkę jak Ty.”Zapłakana dziewczynka odpowiedziała nowemu tacie następującymi słowami: „Ja również daję Tobie moją miłość. Będę o Ciebie dbała, chroniła i nie pozwolę, aby coś kiedykolwiek się Tobie stało.”

To najpiękniejsze wyznanie miłości, jakie widzieliśmy w życiu:

To może Cię zainteresować:  Opublikował zdjęcie z Polski. W sieci aż się zagotowało