Nieraz mówi się, że matka nigdy nie da skrzywdzić swojego dziecka. Jednak w tym przypadku było zupełnie inaczej. Ta kobieta wręcz uwielbiała wyżywać się na swoim dziecku. Najmniejszy powód sprawiał, że rozładowywała na nim swoją agresję. Ten chłopiec przez 9 lat żył w nieustannym strachu i zamiast cieszyć się dzieciństwem przeszedł prawdziwe piekło.

Właśnie tak wygląda ta bezwzględna, wyrodna matka, która mieszka w Chinach i prawie zabiła swoje dziecko.

Gdy sąsiedzi dowiedzieli się o tej historii, byli w szoku. Nie mogli uwierzyć, że w tej szanowanej rodzinie dochodziło do takich zdarzeń. On znany dziennikarz, ona prawniczka, a w domu patologia.Nie wiadomo jak długo by to trwało, gdyby ten bezbronny chłopiec nie wyznał w końcu nauczycielom, co w domu robi mu jego matka. Szkoła natychmiast powiadomiła policję.

Policjanci nie mogli uwierzyć, że można tak katować dziecko. Matka chłopca zeznała na przesłuchaniu, że biła go w dobrej intencji, żeby nie kłamał.

Kobieta powiedziała także, że przy pomocy kar cielesnych chciała go wychować na dobrego chłopca.

Oględziny lekarskie wykazały, że ponad 50% powierzchni ciała dziecka pokryte było krwiakami – zarówno kilkudniowymi, jak i kilkutygodniowymi. Na szczęście nie wykryto poważniejszych urazów fizycznych.

To dzięki tej nauczycielce wszystko się wydało. Jej zeznania przyczyniły się do skazania matki chłopca.

Po publikacji przebiegu procesu w gazetach i telewizji o mało nie doszło do samosądu na brutalnej matce.

To może Cię zainteresować:  Nawet 1300zł dla matek co miesiąc! Wiele Polek nie wie, że należą im się środki! Oto warunki!

Chłopcem zajęli się jego krewni. Wyrodna matka wyrokiem sądu trafiła na 6 miesięcy do więzienia.