Księżna Diana niedługo po urodzeniu księcia Williama i poważnej kłótni z mężem ponownie zaszła w ciążę. Media donoszą, że książę Harry nie jest synem księcia Karola.

Megan łamie królewski protokół i jest niemiła dla otaczających ją osób. Informacja o braku powiązania biologicznego Karola z Harrym miała być odpowiedzią na niezadowolenie ze związku księcia z Amerykanką.

„Charles miał już dość marudzenia i narzekania Meghan, że wezwał Harry’ego na spotkanie w Pałacu Buckingham, gdzie poznał szokującą prawdę”Książę Karol miał powiedzieć do księcia Harry’ego:

„Nie jestem twoim biologicznym ojcem. Po narodzinach twojego brata Williama, twoja matka i ja, rozeszliśmy się. Diana zdradziła mnie i poczęła cię podczas romansu z innym mężczyzną!”

Nie zdradził jednak kto był kochankiem Diany. Wiadomo, że małżeństwo na prawdę było skłócone, a ich relacje miały wiele do życzenia.

Książę Karol miał o wszystkim wiedzieć od początku iż po narodzinach wykonał testy DNA, które nie potwierdziły jego ojcostwa. Chciał on aby Harry się o tym dowiedział, jednak nie chciał by inni o tym wiedzieli iż wtedy Harry straciłby wszystko, dlatego rodzina miała trzymać tę informację w tajemnicy.

W latach 80 księżna Diana miała romans z James’em Hewitt’em, co oboje potem potwierdzili, jednak romans miał się zacząć po pojawieniu Harry’ego na świecie.

Hewitt zapytany czy jest ojcem Harry’ego, stanowczo odpowiedział, że nim nie jest. Hewitt zapytany o to dlaczego historia się powtarza kolejny raz (bo mówiono o niej w 2017 roku) stwierdził, że „dzięki takim historiom gazety się sprzedają”.

To może Cię zainteresować:  Tyle kosztowało eskortowanie reprezentacji. Szczęka opada