12-letnia dziewczynka z Rosji, którą media nazwały dziewczynką Mowgli przeżyła dramat za sprawą swojej matki. Dziewczynka ta nie poznała normalnego życia. Cały czas była pod zamknięciem. Zimą zamknięta była w klatce w domu, a latem w oborze wśród bydła. 12-latka nie potrafi chodzić na dwóch nogach ani mówić. Najgorsze w całej tej historii jest to, że dziewczynka oddawana była w ręce pedofilów za butelkę wódki.

Pewnego dnia 12-latce udało się wydostać z klatki. Ktoś zauważył ją jak porusza się na czworaka i wydaje dziwne odgłosy. To wtedy skończył się jej horror. Osoby, które były świadkami tego zdarzenia natychmiast powiadomiły odpowiednie służby.

12-latka aktualnie przebywa w szpitalu. Lekarze próbowali ją ułożyć na łóżku, jednak ona nie chciała, próbowano nawet materac położyć na podłodze. Dziewczynka niechętna jest do ludzi, choć powoli zaczyna oswajać się z nowym otoczeniem.Dziewczynka ma na imię Diana. Jej matka jest 38-letnią Czeczenką. Kobieta w sumie miała ośmioro dzieci. Siedmioro jej zabrano poprzez alkoholizm O Dianie nikt nie wiedział, bo ją ukrywała.

To może Cię zainteresować:  Ksiądz nie będzie miał wyjścia. Za te grzechy nie dostaniesz rozgrzeszenia