Kiedy pada słowo BABCIA z czym nam się to kojarzy? Z ciepłą, kochającą osobą, która oddałaby nam wszystko w zamian za nasz uśmiech na twarzy.

Niestety życie nie zawsze jest tak kolorowe, czasem scenariusze są malowane czarnymi farbami.

Historia ta opowiada o dziewczynce, która w nieszczęśliwym wypadku straciła oboje rodziców. Opiekę nad nią dostała babcia.

Kiedy miała 7 lat straciła wszystko co kochała, jej świat nagle się zawalił i nie wiedziała co począć. Wszyscy mówili jej, że czas leczy rany i z każdym dniem będzie coraz lepiej. Dziewczynka wierzyła w ich słowa ale nie wiedziała, że jej życie u boku babci będzie piekłem na ziemii.

51 latka ze swoim partnerem opiekowała się już czwórką wnuków nie wiedząc czemu bardzo nienawidziła swojej wnuczki. Na wieść, że będzie musiała być jej opiekunem prawnym bardzo się ucieszyła. Nie była to jednak radość wywołana miłością lecz nienawiścią. Kobieta w końcu bowiem mogła spełnić swoje fantazję z horroru rodem.

Dziewczynka była torturowana, bita, kopana, zastraszana i wykorzystywana seksualnie. Przez wiele lat musiała znosić te straszne rzeczy w samotności. Nie uczęszczała do szkoły więc nikt nie mógł zauważyć, że dzieje się coś niedobrego. Swoją drogą dziwi nas fakt dlaczego szkoła nie zainteresowała sie faktem, że dziewczynka nie miała nauczania w państwowej szkole.

Dziewczynka postanowiła w końcu uwolnić się od tych ludzi. Nie uważała ich za rodzinę lecz za parę katów. Nigdy nie zapomni widoku jak jej babcia przebierała się za wiedźmę i straszyła ją, że zginie z ręki potworów. Cała ta historia zostawiła piętno na psychice dziecka.
Badania przeprowadzone przez biegłych stwierdziły głęboką traumę związaną z długoletnim przerażeniem dziewczynki.

To może Cię zainteresować:  Nagranie z Teneryfy. Tak skoczyło się zajmowanie leżaków

Kobieta usłyszała wyrok. Została skazana na potrójne dożywocie a jej partner za zabicie blasku w oczach dziecka dostał karę 30 lat pozbawienia wolności. Wielu z was pomyśli pewnie, że kara była zbyt surowa ale my uważamy, że za to co zrobiła wnuczce nic nie jest w stanie wystarczająco ją ukarać.

Miała w tym czasie pomóc jej po stracie rodziców, dać jej wsparcie i miłość a co otrzymała? Czy to dziecko będzie potrafiło zaufać jeszcze komuś w przyszłości po tak okrutnym przeżyciu?

Poniżej dodajemy nagranie z ukrytej kamery, którą zainstalowała dziewczynka.

Udostępnij dalej tego posta aby uświadomić innym by pomyśleć o przyszłości dzieci w razie gdyby ich zabrakło. Wierzyć mi się nie chcę że ta kobieta wcześniej już nie dopuściła się takiego czynu na własnych dzieciach.