Dzieciom zdarza się bardzo często opowiadać niewiarygodne historie w taki sposób, że mimo ich niedorzeczności, osoba dorosła jest w stanie w nie uwierzyć. Przykładem może być australijski prezenter David Campbell, którego 5-letni synek Billy jest przekonany, że jest reinkarnacją księżnej Diany!

46-latek przyznaje, że jest to najdziwniejsza historia, jaką kiedykolwiek w życiu słyszał. Jego syn zaczął mówić, że jest księżną Dianą w wieku około 2 lat. Pokazywał na jej zdjęcie i mówił: „To ja!”

David był niezwykle zaskoczony zachowaniem swojego dziecka. Synek nie mógł bowiem wiedzieć, czym jest w ogóle rodzina królewska. Regularnie powtarza, że ma brata o imieniu John. Takie samo imię nosił brat księżnej Diany, który zmarł przed jej narodzinami. 5-latek wspomina także, że ma 2 synów o imionach William i Harry.

Gdyby tego było mało, Billy jest w stanie dokładnie opisać, jak wyglądała jego ulubiona rezydencja Balmoral za czasów bycia księżną Dianą. Spore zamieszanie wywołał również ostatni komentarz chłopca. Niedawno powiedział, że spojrzał kiedyś na fotografię księżnej Diany i powiedział, że jest to on jako księżniczka. Pewnego dnia przyszły do niego Syreny i przestał już nią być.

Co sądzicie o tej niesamowitej historii? Myślicie, że tak małe dziecko może identyfikować się ze zmarłą kilkanaście lat temu osobą? Czy mały Billy naprawdę może być reinkarnacją zmarłej tragicznie księżnej? Koniecznie podzielcie się z nami Waszymi przemyśleniami na ten temat!

To może Cię zainteresować:  Pierwsze zwierzę, które zobaczysz na tym zdjęciu powie wiele o Twojej osobowości