Rudolf Brojs z Austrii znalazł najlepszy naturalny lek na raka. Poświecił na to całe swoje życie. Udało się! Mężczyzna wynalazł napój, dzięki któremu jest możliwość wyleczenia nowotworu. Picie tego specjalnego napoju daje niewiarygodne efekty. Dzięki tej metodzie Rudolf Brojs wyleczył już 45 000 osób chorych na raka lub inne nieuleczalne choroby.

Cała kuracja trwa 42 dni. Podczas niej pije się tylko herbatę oraz leczniczy sok z warzyw, którego głównym składnikiem jest burak. Mężczyzna odkrył, że rak może przetrwać tylko przy pomocy białek. W okresie kuracji komórki nowotworowe głodują i umierają, a zdrowie całego ciała poprawia się.

Wykonanie leczniczego napoju

Składniki:

  • buraki (55%)
  • korzeń selera (20%)
  • marchew (20%)
  • ziemniaki (3%)
  • rzodkiewki (2%)

Sposób przygotowania:
Zblenduj razem wszystkie składniki. Napój jest już gotowy! Ważne jest, aby pić go tylko tyle ile potrzebuje organizm.

Burak jest znanym lekarstwem na białaczkę. Burak zawiera betainę aminokwasową, która ma właściwości przeciwrakowe. W buraku zawarty jest błonnik, który obniża poziom cholesterolu we krwi nawet o 40%. Normalizuje on również ciśnienie krwi oraz pomaga utrzymać elastyczność naczyń krwionośnych.

Regularne spożywanie tego leczniczego napoju pomaga zwalczać choroby spowodowane stresem oksydacyjnym.

Buraki są bardzo skuteczne w leczeniu wielu chorób spowodowanych różnymi toksynami.

Zaleca się również spożywanie buraków w czasie ciąży. Buraki zawierają dużą dawkę kwasu foliowego, który zapobiega wielu chorobom noworodków.

To może Cię zainteresować:  Robert Górski o występie Neo-Nówki. Podsumował go krótko

Buraki pomagają również na bóle w kościach, bóle głowy, zęba. Pomagają również na problemy ze skórą czy miesiączką.