15-letni Khyler Edman często zostawał sam w domu ze swoją 5-letnią siostrą. Bardzo kochał swoją siostrzyczkę i zawsze się nią opiekował kiedy była potrzeba, a mama zawsze wiedziała że może na niego liczyć.

W godzinach popołudniowych kiedy Khyler wraz z siostrą został sam ze swoją siostrą, do domu włamał się mężczyzna. Pod nieobecność matki w domu stała się okropna tragedia.

Mężczyzna zwrócił swoją uwagę na osiedlu. Sąsiedzi zauważyli, że mężczyzna jest zakrwawiony. Okazało się, że to była krew 15-letniego Khylera.

Chłopiec obiecywał mamie, że zawsze zrobi wszystko by ochronić siostrę przed niebezpieczeństwem. Dotrzymał słowa… oddał za nią życie.

„26 września Khyler stracił życie, będąc bohaterem chroniącym swoją 5-letnią siostrę. Proszę, pomóżcie mojej rodzinie w tym czasie, aby zorganizować Khylerowi godny pogrzeb – na taki jaki zasługuje. Mój syn miał przed sobą całe życie, które zostało mu zabrane…”- matka prosiła o pomoc finansową w tych ciężkich chwilach.

Zebrano o wiele więcej pieniędzy. Matka chłopca postanowiła je przeznaczyć na przeprowadzkę. Nie potrafiła mieszkać w domu, w którym zamordowano jej ukochanego syna.

To może Cię zainteresować:  Zadzwonił na policję, z informacją, że w jego garażu grasują złodzieje... policjant powiedział, że nie mają wolnego radiowozu...