Ma 41 lat i fortunę szacowaną na 133 mln zł. Wakacje spędza żeglując po Morzu Śródziemnym, a zimę w Alpach. Doskwiera mu jednak samotność. Niedawno uświadomił sobie, że chce założyć rodzinę. Nie potrafi jednak znaleźć partnerki idealnej. Jakie wymagania musi spełnić kandydatka na żonę Andy’ego Scotta?

Milioner Andy Scott z Portsmouth w Anglii pożalił się na swój los „MailOnline”. 41-latek dorobił się 26 mln funtów (około 133 mln zł) na rynku inwestycji. Niegdyś spotykał się z Liz McClarnon, wokalistką zespołu Atomic Kitten. Ich związek rozpadł się po dwóch latach ponieważ gwiazda „nie lubiła latać”. Od dwóch lat Scott nie związał się z nikim na poważnie.

Podczas hipnoterapii (leczenie hipnozą) uzmysłowił sobie, że się starzeje i to czego mu teraz najbardziej potrzeba to rodzina. Jak wyznał, przez całe swoje życie był „poślubiony sukcesowi”. Nadszedł więc czas, by pomyśleć o partnerce na całe życie i dzieciach. Poszukiwanie wybranki okazało się trudniejsze niż myślał.

Długa lista wymagań

Milioner ma bowiem długą listę wymagań, które musi spełnić kandydatka na jego ukochaną. Przede wszystkim musi być „inteligentną, wyjątkową osobą, która nie traktuje siebie zbyt poważnie i wiedzie interesujące życie pełne doświadczeń, odrzuca przeciętność i osiągnęła coś, cokolwiek, by to nie było”. Dla Scotta ważny jest także wygląd. Jego partnerka musi być ładna i aktywna fizycznie. Biznesmen sam trenuje pięć razy w tygodniu i jest dumny ze swojego ciała.

To może Cię zainteresować:  Andrzej Duda ułaskawił skazaną za handel narkotykami. "To mi się należało"

Piękna i bogata

Sctott nie chce, by jego dziewczyna była uzależniona od telefonu. Musi umieć się obyć bez niego przez kilka dni, gdy będą na morzu. Szuka kogoś kto będzie czuł się dobrze zarówno na imprezie dla VIP-ów, jak i podczas zabawy na plaży. Jego miłość nie może obawiać się „ubrudzenia sobie rąk”. Kiedy będzie trzeba „podwinie rękawy” i weźmie się do pracy np. przy przeprowadzce. Andy oczekuje również, że jego wybranka jest gotowana na założenie rodziny. Wymaga jednak, by macierzyństwo nie stało się dla niej całym światem i poza wychowywaniem pociech nadal będzie z nim podróżować i imprezować.

Andy zastrzega, że jego partnerka musi być także niezależna finansowo i wieść życie na równie wysokim standardzie. Nie chce bowiem nikogo sponsorować.