W małej miejscowości w okolicy Gostynia około 22:00 mąż poprosił swoją żonę o to, by przeczytała jego zapiski. Znajdował się w nich jakiś dokument związany z prawem, który wymagał skupienia. W tym czasie mąż na chwilę wyszedł z pomieszczenia, gdy wrócił oddał strzał.

Mężczyzna miał w ręku samodzielnie wykonaną kuszę. Gdy jego żona czytała to o co prosił on niespodziewanie oddał strzał w jej stronę. Bełt wbił się w plecy kobiety. W szoku kobieta wyszarpała bełt i zakrwawiona z krzykiem wybiegła z domu.

62-letni mąż podążał za nią. Ostatecznie złapał ją i chciał udusić. Krzyki kobiety usłyszał syn, który od razu zareagował. Nie mógł on uwierzyć w to co widzi. Za chwilę z pomocą przybiegł drugi brat. Wspólnymi siłami udało się uratować matkę i obezwładnić ojca.

Postrzelona kobieta natychmiast trafiła do szpitala. Atak męża został uznany jako próba usiłowania zabójstwa. Mąż nie został jeszcze przesłuchany, bo nie pozwala na to jego stan psychiczny. Aktualnie przebywa on w szpitalu neuro psychiatrycznym.

To może Cię zainteresować:  Niepokojące wieści z frontu. Wybuch, który może zmieść wszystko