W Internecie, aż roi się od wielu, ciekawych pomysłów i trików na różnego rodzaju problematyczne sprawy oraz niejednokrotnie ułatwiające nam wykonywanie naszych codziennych zadań domowych. Wybraliśmy dla Was TOP 7 genialnych rozwiązań, które według nas każdy powinien znać! Koniecznie je zobaczcie i wypróbujcie!

Jak to bywa w Internecie, triki oraz różnego rodzaju cudowne pomysły i rozwiązania, na które możemy się tam natknąć, bywają zazwyczaj mniej lub bardziej skuteczne. Jednak niejednokrotnie możemy natknąć się na prawdziwe perełki, które naprawdę potrafią ułatwić nam domowe obowiązki oraz inne, codzienne sprawy. Koniecznie zobaczcie triki, które wybraliśmy do naszej TOP listy!

#1 Łatwiejsze sprzątanie kuwety

Wystarczy założyć na kuwetę worek na śmieci, a dopiero potem wsypać do niej żwirek. Takie sprzątanie toalety naszego pupila będzie nie tylko o wiele łatwiejsze i „przyjemniejsze”, ale i zaoszczędzi nam czas.#2 Sposób na bolesne otarcia pięt

Wkładki higieniczne mogą pomóc nam zabezpieczyć nasze stopy przed niezwykle bolesnymi otarciami, które są spowodowane przez noszenie niezbyt wygodnych obuwi. Wystarczy przyciąć ją do pożądanej wielkości, a następnie przykleić do wnętrza buta.

#3 Testery zapachów – nigdy ich nie wyrzucaj!

Warto zachować zapachowe testery z drogerii, ponieważ to świetny sposób na prosty odświeżacz do naszej szafy. Jeżeli zapach się ulotni, to możemy ponownie je wykorzystać skrapiając je naszymi, ulubionymi perfumami. Genialne!

#4 Uniwersalna przyprawa do potraw

Wystarczy wymieszać ze sobą sól, pieprz, słodką paprykę oraz curry. Dzięki temu uzyskamy niezwykle aromatyczną mieszankę przypraw, która świetnie nadaje się do przyprawiania wielu rodzajów potraw – zarówno tych mięsnych, jaki i warzywnych.

#5 Łatwy i tani odświeżacz do toalety

Jeżeli chcemy, aby w naszej toalecie unosił się przyjemny zapach to koniecznie powinniśmy wypróbować ten sposób. Wystarczy wziąć swój ulubiony olejek eteryczny, którego parę kropel wkrapiamy do wnętrza rolki papieru toaletowego. Nic prostszego!

#6 Ładny zapach przy odkurzaniu

Dzięki temu pomysłowi, nie tylko odkurzymy nasze mieszkanie, ale i sprawimy, że w całym domu będzie rozchodził się przyjemny zapach świeżego prania. Wystarczy wsypać odrobinę proszku do prania do worka naszego odkurzacza lub go po prostu „wciągnąć” przy jego pomocy, a od razu poczujemy różnicę.

#7 Usuwanie kleju po etykietkach

Aby pozbyć się nieestetycznego kleju po etykietach, koniecznie użyjmy w tym celu dwufazowego płynu do demakijażu. Pomoże on nam w łatwy i szybki sposób usunąć go z różnych powierzchni. Wypróbujcie sami!

A co Wy sądzicie o przedstawionych przez nas trikach? A może sami macie jakieś ciekawe, sprawdzone sposoby, którymi chętnie podzielilibyście się z innymi. Koniecznie opowiedzcie nam o nich w komentarzach!