Tuż po premierze filmu „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” obecny na sali Tomasz Komenda wstał, a następnie uklęknął przed swoją ukochaną Anną Walter i się jej oświadczył.

Co najważniejsze – wybranka serca Komendy, Anna Walter, powiedziała „tak”. Publiczność nagrodziła zakochanych owacją na stojąco. Wzruszony Komenda dodał, że „wygrał nowe życie”. Mężczyzna zdradził także, że niebawem na świecie pojawi się ich dziecko.

18 września do kin w całej Polsce trafi. To opowieść oparta na prawdziwej historii młodego człowieka, którego życie zmieniły fałszywe oskarżenia, po których trafił na 18 lat do więzienia. Teraz Tomasz Komenda układa sobie życie od początku. Za trzy miesiące po raz pierwszy zostanie ojcem, a w przyszłym roku planuje ślub.

Tomasz Komenda zdradził imię i płeć dziecka

W sobotnim programie „Dzień Dobry TVN” zdradził, jak z narzeczoną planują nazwać swojego syna. W rozmowie z Filipem Chajzerem i Małgorzatą Ohme Tomasz Komenda zdradził, że jego syn pojawi się na świecie już za 3 miesiące. Para zdradziła też, że wybrała już imię dla swojego pierwszego dziecka.

 Będzie miał na imię tak jak prowadzący program – powiedział Tomasz Komenda.

– Filip? Naprawdę? – dopytali prowadzący.

– Jakie to jest piękne – powiedział Filip Chajzer

Informacje o koronawirusie w Polsce:

Codziennie dochodzą do nas informacje o nowych przypadkach zakażeniami koronawirusiem w Polsce. Tak jest też dzisiaj.

Ministerstwo Zdrowia opublikowało wpis na twitterze, w którym ogłaszają nową liczbę zakażonych koronawirusem (SARS-CoV-2) w Polsce! Liczby są przerażające…

Oto wpis minsterstwa:

Mamy 502 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia #koronawirus z województw: mazowieckiego (85), wielkopolskiego (73), małopolskiego (66), pomorskiego (55), śląskiego (53), podkarpackiego (33), lubelskiego (26), kujawsko-pomorskiego (21),łódzkiego (18), podlaskiego (17), dolnośląskiego (16), świętokrzyskiego (13), warmińsko-mazurskiego (13), lubuskiego (6), opolskiego (5), zachodniopomorskiego (2).Z przykrością informujemy o śmierci 6 osób zakażonych koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 82-M Biłgoraj, 67-M Nowy Sącz, 72-K Radom, 85-M, 71-K, 54-M Łańcut. Większość osób miała choroby współistniejące.Liczba zakażonych koronawirusem: 74 152/2 188 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

To może Cię zainteresować:  Rosja wyrzuca dyplomatów Unii Europejskiej

Jackowski zdradził kiedy epidemia może się zakończyć

Krzysztof Jackowski to jasnowidz, w którego wizje wierzy wielu ludzi. Część z nich czeka na kolejne audycje publikowane przez Jackowskiego w internecie, by usłyszeć, co ma czekać świat w najbliższym czasie. Fani często zadają też Jaskowskiemu pytania, dotyczące przyszłości. Jedno z mnich dotyczyło tego, kiedy możemy spodziewać się zakończenia epidemii koronawirusa.

– Jeżeli obserwowaliście, tam jest taka wypowiedź moja. Kiedy się zaczęła pandemia, zatytułowałem to tak, że kilka razy te same literki pisałem: koronawirus. Wtedy kiedy dużo ludzi się zlękło, kiedy zrobiono panikę, ja powiedziałem, żeby nie dać się zastraszyć, że patrząc na statystyki, coś jest nielogicznego w tym wszystkim – opowiadał Jackowski w programie opublikowanym na youtubie, który nagrywał spacerując polską plażą. Jackowski przypominał, że zapowiadał, iż zaczyna się pewien nonsens, co obecnie – jego zdaniem – ma dostrzegać coraz więcej osób.

Mówiąc o tym, jasnowidz postanowił udzielić odpowiedzi na pytanie, kiedy skończy się epidemia. Jego odpowiedź zaskakuje.

– Wirus jest polityczny, więc wirus tak szybko nie minie, bo służy innemu celowi, o którym się niebawem dowiecie – przewiduje jasnowidz z Człuchowa, Krzysztof Jackowski.

Co sądzicie o słowach jasnowidza?