Syn Zenka Martyniuka nie tak dawno wziął ślub z 19-latką.
Wesele było bardzo huczne, a koszty tego wesela wyniosły ponad 300 000 zł.
Historia ta pewnie nie były by już na czasie, gdyby nie to, że Danielowi zarzuca się to, że jest awanturnikiem , ma nałogi i nie szanuje żony ani teściów.
Przez ciągłe zarzuty sam Daniel postanowił wypowiedzieć się na swoim Instagramie.

Daniel napisał, że do ślubu został namówiony przez teściów, a wszystko przez to, że 19-latka była w ciąży
Z treści jego wpisu wynika, że on nie chciał tego… Wręcz użył słów, z których można wywnioskować, że został „złapany na dziecko”. Dodał także, że prawda wyjdzie na jaw i wszystkie portale będą go jeszcze przepraszać.Jednak nie tylko programy śniadaniowe i portale żyją tą historią. Swoje zdanie w tym temacie postanowił zająć także ks. Ksiądz Janusz Koplewski, znany jako „spowiednik gwiazd”
W Super Expressie pojawiły się jego słowa, które dotyczą relacji małżeńskiej Daniela i jego żony.

Rozwód to jest ostateczność. Dziecko jest w drodze. Można się pokłócić, ale trzeba sobie przebaczyć. Właśnie chodzę po kolędzie i namawiam do tego moich parafian. I nie jest to tylko moje stanowisko, ale i całego Kościoła. Mąż się może rozpić, mogą się pojawić narkotyki, a żona powinna stać u jego boku, pomóc mu. Może być tak samo w drugą stronę” – mówi ks. Koplewski. Duchowny dodaje, że ze względu na rodzinę, z jakiej pochodzi Daniel, jego małżeństwo z Eweliną jest wzorem dla wielu Polaków i może stać się wyjątkowo złym przykładem dla młodych. “Czytałem, że tatuś powiedział, że syn powinien się leczyć. I tak powinno być. Pana Zenka uwielbia cała Polska, ja także lubię jego przeboje, dlatego on i jego rodzina są wzorcem dla Polaków. Czy syn pana Zenka nie wiedział, co mówił przed ołtarzem? „Ślubuję ci miłość, wierność i uczciwość”. A tu wyjdzie, że jest to zakłamanie. Mogę obiecać jedno – będę się modlił za Martyniuka. Żeby takie zachowanie nie rozeszło się na całą Polskę

To może Cię zainteresować:  Gdańsk: 23-latek zgwałcił 76-latkę. Atak i motyw budzą odrazę

Co Wy sądzicie o tym, co powiedział ksiądz Koplewski?