Ksiądz Jakub Piątkowski jest aktywnym influencerem na Tik Toku. Jego nagrania ogląda prawie 40 000 ludzi. Często jego filmiki są zabawne, ale także zachęcają do życia zgodnie z normami chrześcijaństwa.

Jedno z ostatnich nagrań wywołało wielkie oburzenie, przede wszystkim ze strony kobiet. Duchowny poruszył temat czystości przedmałżeńskiej. Niestety sposób w jaki usiłował zachęcić do wstrzemięźliwości przedmałżeńskiej strasznie rozwścieczył swoich fanów.„Szklanka. Kiedyś była pełna, teraz już jest pusta, troszkę brudna. Wiele osób z niej piło. Chcesz się napić? Prawdopodobnie nie. Mówię to dlatego, gdyż pod ostatnim filmikiem niektóre osoby pytały mnie, co sądzę o tej dziewczynie, która na TikToku chwali się swoją czystością przed ślubem.”

Duchowny wypowiedział się jedynie odnośnie kobiet. Nic nie wspomniał na temat czystości mężczyzn.

Ksiądz postanowił wyjaśnić, co dokładnie miał na myśli. Nawiązywał on do treści publikowanych przez pewną użytkowniczkę serwisu, która w obraźliwy sposób wypowiadała się na temat osób niepodzielających jej przekonań religijnych.

„Ona też jest szklanką, ale czystą i pełną. Z tej szklanki piło wielu, zostawili coś po sobie i jest pusta. A ta dziewczyna jest pełną szklanką, czystą, a co lepsze – może dać siebie w pełni drugiej osobie, do której będzie miała pewność, że to jest ta jedyna. Modlę się za ciebie, jesteś wzorem dla wszystkich. Szanujcie się i bądźcie czyści. Pozdrawiam i szczęść Boże.”

Pod postem księdza było tyle nieprzychylnych komentarzy, że postanowił sprostować nieco swoją wypowiedź dodając kolejne nagranie.

To może Cię zainteresować:  Marzena Rogalska pozuje topless. Internauci: "Wstydu nie masz"