W ostatnich dniach, media obiegła informacja o rzekomych przystawkach rządu do realizacji programu 500+, tylko dla osób zaszczepionych na koronawirusa.

Około miesiąc temu, na blogu należącym do grupy Spider’s Web ukazał się tekst o tytule ” 500 Plus tylko dla tych, co zaszczepią się na COVID-19. Nie skorzystasz? Zapłacisz wyższe podatki”. Z artykułu wynika jednak, że nie ma oficjalnego stanowiska rządu odnoszącego się do tej sprawy, takie plany nie zostały nigdzie przedstawione, a to jedynie rozważania dziennikarki!Obecnie w sieci pojawia się mnóstwo komentarzy internautów, którzy powołują się na tytuł wyżej wspomnianego artykułu.

Przestrzegamy przed czytaniem tylko tytułów!

Co myślicie o takim pomyśle ?

Znaleziono martwego noworodka!

Klaudia mieszkała w Grochówku koło Kutna (woj. łódzkie) z ojcem i swoim o 7 lat starszym chłopakiem. W ubiegłą niedzielę ojciec przywiózł ją do szpitala. Lekarze stwierdzili, że dziewczyna musiała kilka godzin wcześniej urodzić. Klaudia powiedziała im, że poroniła, a płód zostawiła w łazience.

Policjanci pojechali do domu nastolatki. Tam znaleźli foliową torbę z zakrwawionymi ręcznikami i łożyskiem. Na podwórku w pobliżu zabudowań gospodarczych odkryli ciało chłopczyka. Noworodek nie dawał oznak życia.

Martwy noworodek został zamordowany?

Przeprowadzone przez prokuratora i policję z udziałem biegłego z zakresu medycyny sądowej oględziny doprowadziły do stwierdzenia, że dziecko pochodzi z ósmego-dziewiątego miesiąca ciąży. Biegła nie ujawniła wad rozwojowych. Stwierdziła jednak prawdopodobny uraz głowy.

Sekcja zwłok dała podstawy do stwierdzenia, że dziecko urodziło się żywe, a prawdopodobną przyczyną śmierci był rozległy uraz głowy, który mógł być spowodowany tępym narzędziem – mówi Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

To może Cię zainteresować:  Położyła miskę z solą i octem w sypialni. Dzięki temu trikowi, jej wszystkie problemy zniknęły!

Ukrywana ciąża.

Jak ustalili śledczy, o ciąży Klaudii nie wiedział ani jej tata, ani chłopak, ojciec dziecka. W czasie ciąży dziewczyna nie korzystała też z pomocy lekarskiej. Została przesłuchana w szpitalu, gdzie przebywała pod dozorem policji.

17-latka usłyszała zarzut zabójstwa. Grozi jej 25 lat więzienia. Nie przyznała się i odmówiła złożenia wyjaśnień – mówi prok. Kopania.

Dziewczyna ukrywała ciążę i nie korzystała z pomocy lekarskiej. Może to świadczyć o działaniu ze z góry podjętym zamiarem pozbawienia życia.

Co sądzicie o tej sprawie?