Oliwia Bieniuk nie pozwala na to, by o niej zapomnieć. Córka Anny Przybylskiej co rusz wrzuca do sieci różne migawki. Tym razem, jak twierdzą niektórzy, poszła po bandzie i odsłoniła kawałek biustu. „Super jesteś, ale czy nie za szybko?” – zastanawia się jedna z internautek.

18-letnia Oliwia Bieniuk może się pochwalić sporą popularnością. Tylko na Instagramie obserwuje ją aż 191 tys. osób. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka bardzo dba o to, by utrzymywać stały kontakt ze swoimi fanami.

W czwartek wrzuciła do sieci dwie migawki. Na pierwszej czarującym wzrokiem spogląda w kierunku obiektywu. W przypadku tej drugiej uwagę przyciąga coś zupełnie innego – dziewczyna ma odważne wcięcie w kreacji, a do tego pozuje bez stanika. Internauci ujrzeli odrobinę biustu Oliwii.W komentarzach odezwała się m.in. Wiktoria Gąsiewska. „Uuuaa” – zareagowała krótko aktorka. Pozytywnych komentarzy jest zdecydowanie więcej. To już kolejny raz, kiedy mnóstwo osób zachwyca się Oliwią Bieniuk.

Jedna z internautek postanowiła wbić szpilę Oliwii. „Super jesteś, ale czy nie za szybko?” – zastanawia się pod odważnym zdjęciem. Ten komentarz uzyskał 11 polubień, ale i sporo odpowiedzi. Instagramowicze weszli w polemikę z autorką cytowanych słów.

Pojawiły się nie tylko odpowiedzi zwykłych internautów. Zripostowała sama Oliwia Bieniuk. „Ale na co? Przepraszam” – odpisała. „Zastanawiam się, czy nie za szybko pokazujesz piersi” – kontynuowała autorka wspominanego komentarza. „Ale tutaj prawie nic nie widać, przecież nie pokazuję ostentacyjnie piersi” – wyjaśniła Oliwia, która szybko uzyskała duże poparcie. Później pojawiały się kolejne opinie w tym temacie.

To może Cię zainteresować:  Dostali wezwanie do przemocy domowej. Myśleli że spalą się ze wstydu, gdy weszli do mieszkania.