Nina R. i Ismail S. to zwyrodnialcy, którzy zgotowali swojemu dziecku piekło. Przeprowadzili je przez największe możliwe męki, a zabrali do szpitala dopiero, gdy dziecko prawie umierało.

Nina i Ismail poznali się pod koniec listopada w 2017 roku. Oboje szybko się w sobie zakochali i byli ze sobą szczęśliwi. Niedługo potem 26-latka zaszła w ciążę.Chłopiec urodził się jesienią 2018 roku. Rodzice, którzy powinni o niego dbać i go kochać zgotowali mu istne piekło.
Nina R. jako pierwsza zaczęła cały ten koszmar, zaatakowała własne dziecko w celu osiągnięcia satysfakcji seksualnej. do tych bestialskich czynów dołączył się i ojciec dziecka.

Dziecko doznało poważnych obrażeń, a mimo to rodzice nie zabrali go do szpitala. Przyglądali się temu, jak biedne maleństwo cierpi. Dopiero gdy malec zaczynał umierać rodzice przywieźli go do szpitala. Miał wtedy 6 tygodni, był w stanie krytycznym.

Lekarze postawili diagnozę. Zapalenie otrzewnej i żywcem rozerwany odbyt, który był efektem gwałtu. Chirurdzy natychmiast przeprowadzili operację, wytworzyli stomie i uratowali życie bezbronnemu maleństwu. Niestety chłopiec do końca życia będzie niepełnosprawny.

Chłopiec jest w rodzinie zastępczej a proces zwyrodnialców zacznie się w maju.

To może Cię zainteresować:  "Dziadostwo". Po koncercie TVP widzowie krytykują jedno