Maciej jest młodym, przystojnym i dobrze ustawionym mężczyzną. Ma ogromne powodzenie wśród kobiet. Od jakiegoś czasu zaczął spotykać się z Magdą, która jest w odwrotnej sytuacji. Dziewczyna pracuje na dwa etaty by się utrzymać.

Mężczyzna o wszystkim napisał na jednej z facebookowych grup. Sam się przyznał do tego, że perfidnie wykorzystuje Magdę. Jednak z jego relacji wynika, że taki układ im pasuje.„Zarabiam mnóstwo hajsu, mam ogromne mieszkanie, jeżdżę drogim Mercedesem i dbam o siebie, dziewczyny same do mnie lgną. Jakiś czas temu poznałem Magdę, z którą spotykam się jakoś od miesiąca. To, co ta laska robi za pieniądze jest niesamowite”- zaczął w swoim wyznaniu Maciej

Maciej opowiedział o tym jak Magdę poznał w klubie, potem spotkali się kilka razy, a związek przeszedł na nieco wyższy poziom.

„Magda jest biedną dziewczyną, w życiu nie miała lekko. Ja mam pieniądze, chętnie je na nią wydaję. Nie ma jednak nic za darmo. Za parę butów robi takie rzeczy, że sobie nie wyobrażacie”.

Dziewczyna w zamian za buty, biżuterię, wyjazdy itd. ma być na każde skinienie Maćka. Mężczyzna nie przejmuje się tym, że jest ona akurat w pracy.

„Magda pracuje na dwa etaty, ale wcale nie musi, ja chętnie dzielę się pieniędzmi. Za nowe kolczyki albo wyjazd za miasto musi jednak zapłacić – zazwyczaj oczywiście w łóżku. Haczyk w tym, że musi być na każde moje zawołanie. Zawsze się słucha – nieważne, o której godzinie po nią podjadę, ma się stawić. Wyciągam ją z pracy czy z domu w środku nocy, raz zabrałem ją z rodzinnej kolacji. Nie obchodzi mnie, co akurat robi – jest niesamowita w łóżku i jak chce coś w zamian, to musi się ze mną przespać. A robi takie rzeczy, że byście nie uwierzyli.”

To może Cię zainteresować:  Cały Gdańsk o tym huczy. Oto co policjanci zastali w centrum miasta

Jaka była reakcja internautek? Były obrzydzone zachowaniem mężczyzny. Ponadto wyśmiewały go za to, że musi płacić za seks.