W ostatnim czasie media przeszyła decyzja wokalisty Michała Szpaka o odejściu z programu „The Voice”. Był on trenerem muzycznym w programie od 2017 roku. Skąd taka decyzja? Jakie są powody nagłego odejścia Michała Szpaka…? To na razie pozostaje tajemnicą.

Media gorąco spekulują kto zastąpi popularnego gwiazdora w jednym z czołowych programów rozrywkowych Telewizji Polskiej. Wiele emocji w ostatnich dniach wzbudzała ostatnio kandydatura Rafała Brzozowskiego, a media zapłonęły dyskusją na temat nowego jurora „The Voice…”.

Wokalista brał udział w pierwszej edycji tego programu w 2011 roku i to właśnie „The Voice of Poland” zapewnił mu tak dużą popularność i rozpoznawalność. Rafał Brzozowski wydał w swojej karierze muzycznej kilka płyt, a jego piosenki nuciły rzesze fanów w całej Polsce. Prowadził programy rozrywkowe na antenie Telewizji Polskiej takie jak „Koło Fortuny”, „Jaka to melodia?” czy „The Voice Senior”. Powrót do programu „The Voice of Poland” po latach na fotelu jurora i trenera byłby dla niego z pewnością niezwykłym osiągnięciem i sentymentalnym doświadczeniem.Czy tak się stanie? W końcu sam wokalista zabrał głos! Wydał oświadczenie na ten temat Poniżej jego treść.

W serwisie Facebook Rafał Brzozowski opublikował post, w którym wyraźnie… zaprzeczył medialnym plotkom!

„ Czy to ja będę jurorem Voice of Poland? Takie doniesienia od kilku dni pojawiają się w mediach. Odpowiedź brzmi…” – napisał.

Do postu dołączył filmik na którym jednoznacznie kręci głową. To znaczy, że mimo licznych gorących spekulacji Rafał Brzozowski jednak nie wraca do „The Voice”. W tym roku będzie reprezentował nasz kraj na Eurowizji 2021, która odbędzie się w Rotterdamie. Z pewnością wokalista będzie wykorzystywał nadchodzący czas na przygotowanie się do tego konkursu.

To może Cię zainteresować:  Osiłek z bmw pobił kierowcę. Niepokojące nagranie z Warszawy

Kto zatem zastąpi Michała Szpaka…? To nadal tajemnica…