Marcelina Ziętek przedłużyła sobie majówkę. We wtorek dopisała jej pogoda. W słońcu, w towarzystwie truskawek i kawy, partnerka Piotra Żyły opalała się na rajskiej plaży. Na instastories aktorka pokazała się w seksownym bikini.

Tegoroczna majówka nie była zbyt długa. Poza sobotą i niedzielą był tylko jeden, dodatkowy dzień wolny (poniedziałek 3 maja). Dodatkowo w większości regionów w Polsce nie dopisała pogoda – było chłodno, wietrznie i deszczowo.O sporym szczęściu może zatem mówić Marcelina Ziętek. Okazało się, że partnerka Piotra Żyły wtorek 4 maja również miała wolny i nie musiała pojawić się na planie serialu TVN 19+. Tym samym mogła przedłużyć sobie pierwszy weekend majowy i wykorzystać znacznie lepszą pogodę.

Wtorkowe przedpołudnie Marcelina Ziętek spędziła na domowym tarasie przy błękitnym niebie i blaskach słońca. Było tak ciepło, że aktorka zdecydowała się… opalać. Pochwaliła się tym na swoim instastories.

Partnerka Piotra Żyły pokazała zdjęcie, na którym widać było jej nogi obok stolika z truskawkami i kawą. Dwie godziny wcześniej dodała natomiast fotografię, jak opala się w czarnym bikini. Zobaczcie zdjęcia, które z pewnością spodobały się wielu fanom aktorki:

Po odpoczynku na słońcu Marcelina Ziętek wybrała się również ze swoim psem na spacer. Pytanie, czy wtorkowy dzień aktorka spędziła ze swoim partnerem Piotrem Żyłą? Tego nie wiemy. Para skrupulatnie pilnuje prywatności w swoim związku. Zarówno w mediach społecznościowych Ziętek jak i skoczka nie znajdziemy ich wspólnych zdjęć.

To może Cię zainteresować:  Takie wykształcenie ma Klaudia Jachira. Totalne zaskoczenie?