W bardzo szlachetny sposób rodzice 2-letniego Archiego postanowili uhonorować jego urodziny. Na stronie fundacji stworzonej w 2020 roku przez Księcia Harrego i Księżną Meghan opublikowany został poruszający apel o wsparcie akcji związanej z dostępnością do szczepionek.

Rozpoczyna się on następującymi słowami:

„Z okazji drugich urodzin syna Książę i Księżna Sussex proszą społeczność o wsparcie w sprawie dostępu do szczepionek.”

Meghan i Harry zachęcają do finansowego wsparcia ich fundacji nawet najmniejszą kwotą, ponieważ wierzą, że każda, nawet najmniejsza kwota może przynieść dużo dobra i pomóc osobom w potrzebie.

„Darowizna jedynie 5 dolarów może pokryć koszty szczepionki dla kogoś w potrzebie.” – piszą na stronie fundacji.

Ze wsparciem wielu organizacji z każdych wpłaconych 5 dolarów są w stanie uzyskać 20 dolarów, a to pokryje koszty szczepionki dla 4 osób.

„Nawet mały wkład może wywołać efekt domina.”

Meghan i Harry na stronie swojej fundacji podkreślają, że ten szlachetny czyn nie tylko pomoże ratować ludzkie życie, ale także chronić nasze rodziny i społeczność.

„Nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie bardziej dźwięcznego sposobu by uhonorować urodziny naszego syna.” – takie słowa możemy przeczytać w tym poruszającym apelu.

Rodzice Archiego wykazali się ogromną szlachetnością i wielkim sercem. Wychowują swojego syna ucząc go od najmłodszych lat bezinteresownej pomocy i dobroci.

Książę i Księżna docenili w słowach poruszenia dotychczasowe wsparcie ofiarowywane przez społeczność i imieniu i na cześć Archiego. Są wdzięczni, że zbieranie funduszy dla osób najbardziej potrzebujących odbywało się tak tłumnie i że darowizny na rzecz ich fundacji pozostawały bezinteresowne.

To może Cię zainteresować:  To prawdziwy mandat grozy. Młoda kobieta zapamięta to na długo

Oznacza to, że urodzinowa zbiórka na rzecz dostępności szczepionek również ma szansę okazać się wielkim sukcesem!

Poniżej życzenia urodzinowe przekazane Archiemu przez Rodzinę Królewską: