W bardzo szlachetny sposób rodzice 2-letniego Archiego postanowili uhonorować jego urodziny. Na stronie fundacji stworzonej w 2020 roku przez Księcia Harrego i Księżną Meghan opublikowany został poruszający apel o wsparcie akcji związanej z dostępnością do szczepionek.

Rozpoczyna się on następującymi słowami:„Z okazji drugich urodzin syna Książę i Księżna Sussex proszą społeczność o wsparcie w sprawie dostępu do szczepionek.”

Meghan i Harry zachęcają do finansowego wsparcia ich fundacji nawet najmniejszą kwotą, ponieważ wierzą, że każda, nawet najmniejsza kwota może przynieść dużo dobra i pomóc osobom w potrzebie.

„Darowizna jedynie 5 dolarów może pokryć koszty szczepionki dla kogoś w potrzebie.” – piszą na stronie fundacji.

Ze wsparciem wielu organizacji z każdych wpłaconych 5 dolarów są w stanie uzyskać 20 dolarów, a to pokryje koszty szczepionki dla 4 osób.

„Nawet mały wkład może wywołać efekt domina.”

Meghan i Harry na stronie swojej fundacji podkreślają, że ten szlachetny czyn nie tylko pomoże ratować ludzkie życie, ale także chronić nasze rodziny i społeczność.

„Nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie bardziej dźwięcznego sposobu by uhonorować urodziny naszego syna.” – takie słowa możemy przeczytać w tym poruszającym apelu.

Rodzice Archiego wykazali się ogromną szlachetnością i wielkim sercem. Wychowują swojego syna ucząc go od najmłodszych lat bezinteresownej pomocy i dobroci.

Książę i Księżna docenili w słowach poruszenia dotychczasowe wsparcie ofiarowywane przez społeczność i imieniu i na cześć Archiego. Są wdzięczni, że zbieranie funduszy dla osób najbardziej potrzebujących odbywało się tak tłumnie i że darowizny na rzecz ich fundacji pozostawały bezinteresowne.

To może Cię zainteresować:  Znaleźli ich martwych w domu z Airbnb. Przyczyna przyprawia o dreszcze

Oznacza to, że urodzinowa zbiórka na rzecz dostępności szczepionek również ma szansę okazać się wielkim sukcesem!

Poniżej życzenia urodzinowe przekazane Archiemu przez Rodzinę Królewską: