Aktorka i wokalistka Jennifer Lopez w tym roku skończy 52 lata, lecz jej niesamowita uroda nie przemija. Już wiemy, że to rodzinna cecha! Na Instagramie celebrytki pojawiło się wzruszające zdjęcie przedstawiające przepiękną Jennifer Lopez wraz ze swoją mamą 75-letnią Gaudalupe Rodríguez oraz 13-letnią córką Emme.

Internet oszalał! To niezwykłe zdjęcie w ciągu jednego dnia zebrało… ponad 2 miliony polubień!Sam profil Jennifer Lopez obserwuje ponad 150 milionów fanów.

Na niesamowitej fotografii ujrzymy trzy ustawione profilem kobiety. Wszystkie mają na sobie beżowe, korespondujące ze sobą stylizacje oraz fryzury oparte na zaczesanych do tyłu włosach. Wszystkie trzy wspaniałe kobiety rozmarzonym wzrokiem patrzą przed siebie.

Internauci nie są w stanie uwierzyć, że dzieli je różnica pokoleń!

Fani aktorki i wokalistki nie kryją słów podziwu i zdumienia. Komentują:

„Trzy pokolenia bezgranicznego piękna.”

„To trzeba oprawić”

„Najlepsze z najlepszych”

„Trzy królowe w jednym poście”

Emme nie jest jedynym dzieckiem Jennifer Lopez. Ma ona brata bliźniaka, którego imię brzmi Maximilian. Dzieci w tym roku skończyły 13 lat. Aktorka była trzykrotnie zamężna.

Zagrała w niezliczonych filmach i serialach oraz nagrała wiele utworów, z których najbardziej kultowe nieustannie wybrzmiewają na parkietach na całym świecie.

To może Cię zainteresować:  USA. 29-latka skazana na śmierć. Za to straci życie