Julia Wieniawa potrafi rozgrzać media. Ta młoda celebrytka i influencerka ma na swoim koncie karierę aktorki, piosenkarki oraz prezenterki telewizyjnej. Ostatnimi czasy pojawia się w licznych programach, filmach i serialach.

Swoją popularność zdobyła dzięki roli Pauli, dziewczyny Kuby Boskiego w serialu Rodzinka.pl, który emitowany był w telewizji od 2013 do 2020 roku. Aktualnie jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych celebrytek polskiego show biznesu.Od lat wzbudza niemałe emocje wśród swoich internautów. Jak ona to robi…?!

Wieniawa dobrze wie jak przyciągnąć spojrzenia mężczyzn i kobiet! Zobaczcie jak fani komentowali gorące zdjęcie wrzucone przez Wieniawę na Instagram.

„Ale ty jesteś hot dziewczynoooo” – czytamy w komentarzach!

Julia bardzo często publikuje na swoim Instagramie zdjęcia promujące produkty Lemiss. To marka odzieżowa założona przez nią samą. Oprócz tego Julia stworzyła równolegle markę Jusee, pod którą sprzedaje kosmetyki do makijażu.

Promując swoje produkty samodzielnie na swoim instagramowym profilu celebrytka zachęca swoje fanki do tego, aby wypróbowały i korzystały właśnie z jej marek. Wieniawa jest zatem nie tylko artystką, ale również prawdziwą kobietą biznesu. Która z jej fanek nie chciałaby wyglądać tak zmysłowo w ubraniach Lemiss jak Julia?

Gorące fotografie promujące jej produkty niemal zawsze wzbudzają duże emocje wśród fanów celebrytki. Tym razem również Wieniawa wywołała burzę wśród internautów! To zdjęcie rozgrzało Internet!

Fani komentują! Posypała się lawina pochwał:

To może Cię zainteresować:  Nie miała wyjścia. Prowadząca "Wiadomości" przeczytała sprostowanie

„I ja mam się skupić”

„Ale tyłeczek zgrabny wow”

„I można być piękną kobietą bez makijażu”

Na Instagramie gwiazdy pojawiło się zdjęcie z Julii leżącej na brzuchu na białym piasku. Zrobiła je podczas podróży na Zanzibar. Aktorka w ponętny sposób zalotnie spogląda w obiektyw, a jej twarz otaczają niesforne rozpuszczone włosy. Największą uwagę przykłuwają wyeksponowane pośladki, do których przylepił się plażowy piasek.

Pojawiły się też słowa zazdrości w stosunku do… piasku! Fani oferowali swoją pomoc z pozbyciem się piasku z pupy Wieniawy:

„Mogę pomóc jakby był jakiś problem z piaskiem”

„Ten piasek na Tobie ma za dobrze”

A Wy co uważacie o tym zdjęciu? Rozgrzewa…?