Chińskie media obiegła mrożącą krew fotografia. Widać na niej mężczyznę, który kurczowo trzyma się barierki na moście. Szklana część konstrukcji stanowiąca chodnik została roztrzaskana przez wiatr. Turysta dosłownie zawisł nad przepaścią.

Do przerażającego zdarzenia doszło w piątek w miejscowości Longjing, tuż przy granicy z Koreą Północną. Szklany most miał pozwalać turystom podziwiać piękno znajdującej się pod nimi przyrody. Konstrukcja nie wytrzymała jednak naporu wiatru wiejącego z prędkością blisko 150 km/h.

Mężczyzna zawisł nad przepaścią. Kurczowo trzymał się barierki

Jeden z turystów spacerował po moście w trakcie wietrznej pogody. Kiedy wiatr roztrzaskał szklaną podłogę mostu, mężczyzna chwycił się najbliższej barierki. Zawisł100 metrów nad przepaścią.

Jak twierdzi policja, nie znajdował się na moście długo. Mieli uratować go strażacy. Został przewieziony do pobliskiego szpitala, gdzie uzyskał pomoc medyczną i wsparcie psychologiczne.

Wiatr roztrzaskał szklaną podłogę mostu. Internauci byli przerażeni

Fotografia po raz pierwszy pojawiła się w chińskim serwisie społecznościowym Weibo. Zdjęcie szybko obiegło media. Internauci ocenili, że już samo patrzenie na to zdjęcie wywołuje zawroty głowy.

To może Cię zainteresować:  Wychodzi za mąż za niepełnosprawnego mężczyznę ale w drodze do ołtarza dzieje się coś w co nie może uwierzyć!

To jeden z moich nierealistycznych lęków, który teraz stał się realistyczny – napisał jeden z komentujących.
Inne komentarze utrzymane były w podobnym tonie. – Przerażające – stwierdził krótko kolejny internauta.