Ida Nowakowska po raz pierwszy została mamą! Chłopiec czy dziewczynka?

Kolejne dziecko polskiego show biznesu jest już na świecie! Ten rok gwarantuje nam prawdziwy urodzaj jeśli chodzi o narodziny dzieci wśród naszych polskich celebrytów!

Tym razem świeżo upieczoną mamą została Ida Nowakowska. Prezenterka „Pytania na śniadanie” w styczniu tego roku poinformowała media i fanów, że spodziewa się dziecka, a dopiero niedawno pożegnała się z Telewizją Polską oficjalnie informując, że udaje się na zasłużony urlop macierzyński.

Prezenterka opublikowała tą radosną nowinę na Instagramie publikując na swoim profilu wideo, na którym widać jej męża Jacka Herndona wraz z maleńkim noworodkiem.

W swoim wpisie celebrytka żartuje z tego, że synek narodził się w terminie pisząc, że punktualność odziedziczył po swoim tacie.

Mały chłopczyk narodził się w środku nocy, tuż po godzinie pierwszej w Szpitalu im. Świętej Rodziny na Mandalińskiego w Warszawie. Prezenterka podzieliła się podziękowaniami dla personelu i dyrekcji szpitala.

„Żadne słowa nigdy nie opiszą mojej dozgonnej wdzięczności” – czytamy w poście na Instagramie.

W dwie godziny post Idy zebrał ponad 50 tysięcy polubień. Pod rozczulającym filmikiem ze świeżo upieczonym tatusiem i jego synkiem w roli głównej posypała się lawina komentarzy. Wśród gratulacji od fanów pojawiły się także komentarze innych znanych osób:

„Wow cudnie razem z @maciej_dowbor gratulujemy Wam Kochani”

 – napisała Joanna Koroniewska

Paulina Krupińska wyraziła swoje gratulacje następującymi słowami:

„Gratulacje dla Was, samych cudownych chwil”

Słowa podziwu napisała Idzie również Joanna Moro:

To może Cię zainteresować:  Mocne oświadczenie Magdaleny Stępień. "Nie mam już na to siły"

„Gratulacje rodzicom!!! I najdzielniejszej Mamusi”

Przed świeżo upieczonymi rodzicami cudowny czas, pełen najpiękniejszych chwil. My również życzymy Idzie i Jackowi wspaniałych wspomnień, a maleństwu długiego i pięknego życia!