W wieku 35 lat niespodziewanie zmarł Mariusz Adam Ryjek. Można go kojarzyć między innymi z udziału w programach „Warsaw Shore”, „Hell’s Kitchen” i „You Can Dance”.

Mężczyzna zaginął, a ślad po nim urwał się w minioną sobotę wczesnym popołudniem po tym jak wyszedł ze swojego domu. Wiadomo było, gdzie wysiadł z autobusu i w którą stronę się kierował. Nie można było skontaktować się z nim przez telefon, ponieważ telefon był nieczynny.O zaginięciu Mariusza informował serwis „Zaginieni przed laty”.

To nagłe i niespodziewane zniknięcie Ryjka było bardzo niepokojące, ponieważ zawodnik nie pojawił się na gali Krwawy Sport 3. Miał tam odbyć walkę, do której intensywnie i poważnie się przygotowywał. To upewniło zaniepokojonych bliskich, że stało się coś złego!

Po kilku godzinach dramatyczne poszukiwania zaginionego Mariusza zakończono z tragicznym skutkiem, a media obiegła informacja o tym, że mężczyzna nie żyje. Na ten moment nie ustalono przyczyny jego śmierci. Media informują, że sprawę bada prokuratura oraz że wstępnie został wykluczony udział osób trzecich w sprawie.

Na profilu gali Krwawy Sport na Instagramie opublikowano zdjęcie zawodnika wraz z kondolencjami.

O jego śmierci poinformował także serwis „Zaginieni przed laty”, na którym już wcześniej pojawiły się informacje o zaginionym Mariuszu.

Wpis o jego śmierci został opatrzony poruszającym cytatem:

„Ból i samotność po stracie bliskiej osoby niech złagodzi prawda, że nie umiera ten kto pozostaje w sercach bliskich”.

Pod postami posypała się lawina komentarzy z kondolencjami i słowami wsparcia dla rodziny Mariusza.

To może Cię zainteresować:  Te nasiona mają tak silne właściwości, że koncerny farmaceutyczne wolałyby to przed Tobą ukryć.

Bliscy znajomi Mariusza Adama Ryjka założyli zbiórkę na pokrycie kosztów pogrzebu zawodnika. Jej celem jest umożliwienie jego mamie godnego pożegnania syna oraz pomoc finansowa po jego śmierci.

„Z wielkim żalem i smutkiem przekazujemy Wam informację iż Mariusz Adam – RYJEK nie żyje!

Rodzina i przyjaciele chcieliby godnie pożegnać Ryjka. Przede wszystkich wspomóc jego mamę w wydatkach związanych z pogrzebem i wspomóc ją dalszym życiu bez syna!”

– takie słowa możemy przeczytać na stronie zrzutki. Obecnie kwota zebrana przez bliskich Ryjka przekroczyła już założony próg 10 000 złotych.

Kochani z przykrością informujemy, że poszukiwania Pana Mariusza zostały zakończone, niestety nie żyje ??„Ból i…

Opublikowany przez Zaginieni przed laty Sobota, 8 maja 2021

Link do zrzutki dołączamy poniżej.

https://zrzutka.pl/sgmcru