„Cambio dolor por libertad…” – słowa piosenki z argentyńskiej telenoweli przed laty usłyszeć można było w większości polskich mieszkań. Główna aktorka serialu „Zbuntowany Anioł” kończy właśnie 44 lata. Z tej okazji Natalia Oreiro wrzuciła do sieci zdjęcia… bez stanika. Fani rozpalili się do czerwoności.

Niektórzy aktorzy latami pracują na sławę. Innym wystarcza dosłownie jedna rola, która jest trampoliną do międzynarodowej kariery. Tak było w przypadku Natalii Oreiro, która w wieku zaledwie 21 lat wcieliła się w rolę Milagros, głównej bohaterki telenoweli „Zbuntowany Anioł”. Serial szturmem wziął Amerykę Południową i Europę.

Natalia Oreiro świętuje 44. urodziny. Aktorka wystąpiła w odważnej sesji zdjęciowej

Od emisji pierwszego odcinka „Zbuntowanego Anioła” mijają w tym roku 22 lata. Pomimo upływu lat fani dobrze pamiętają piosenkę z czołówki. Interesują się także, co słychać u aktorów odgrywających główne role.

Urugwajska aktorka Natalia Oreiro 19 maja 2021 roku skończyła 44 lata. Z tej okazji postanowiła podzielić się z fanami pikantnymi fotografiami. W mediach społecznościowych zamieściła serię zdjęć, na których występuje topless.

Wszystkiego najlepszego dla mnie – podpisała sesję zdjęciową.

Trzeba przyznać, że po aktorce wcale nie widać upływu lat. Oreiro prezentuje się młodo i dziewczęco. Zamieszczone zdjęcia rozgrzały fanów do czerwoności.

„Samych wspaniałości, królowo życia”, „Wszystkiego dobrego i słonecznego. Zawsze bądź uśmiechnięta” – można przeczytać w komentarzach.

To może Cię zainteresować:  Pani Małgosia zabroniła swojej 15-letniej córce ustępować miejsca starszej kobiecie w autobusie.