Krzysztof Jackowski przedstawił najnowsze przewidywania. Tym razem odniósł się do kwestii czwartej fali COVID-19. Niestety, wizja popularnego jasnowidza nie napawa optymizmem.

Krzysztof Jackowski nie próżnuje. Popularny jasnowidz regularnie prezentuje swoje wizje. Nie brakuje takich, którzy mu wierzą. W tym miejscu warto spostrzec, że ostatnio Jackowski przewidział konflikt na Bliskim Wschodzie.Od jakiegoś czasu prezentuje natomiast niepokojące spekulacje dotyczące wakacji. Zdaniem jasnowidza coś złego wydarzy się na przełomie lipca i sierpnia. Na razie nie był w stanie przewidzieć, o co dokładnie chodzi.

Lipiec, sierpień… Cały czas zagadką jest dla mnie to moje poczucie… Przecież najfajniejsze miesiąca lata, a jakoś mnie to optymizmem nie napawa. Chociaż ja nie wyrokuję, że w tych miesiącach coś jednoznacznie łupnie, ale taką mam jakąś dziwną naleciałość tych dwóch miesięcy – powiedział Jackowski na YouTube.

Czwarta fala COVID-19. Krzysztof Jackowski wskazał datę

W trakcie transmisji na YouTube jasnowidz odpowiedział na pytanie internauty o termin czwartej fali pandemii koronawirusa. Kiedy to nastąpi?

Chyba wcześniej niż jesienią. Tak jak powiedziałem, niepokoje nastąpią już latem, także nabierajcie oddechu, póki w miarę można – zaapelował.

To może Cię zainteresować:  Ma biust o rozmiarze 32T. W samolocie spotkała ją "straszna sytuacja"