Zdrada potrafi zadać ogromny cios w serce. Często osoby zdradzone nie potrafią się pozbierać, załamują się, popadają w depresję… nie w tym przypadku, tutaj było odwrotnie. Zdrada była wielkim kopem, który zmienił jej życie na lepsze.

To ją otrzeźwiło
Leanne Champ była pulchną, ale szczęśliwą mężatką. Tak przynajmniej jej się wydawało, dopóki nie dowiedziała się o romansie męża. Była w szoku, ale nie użalała się nad swoim losem.

Nie było dobrze
Przejrzała na oczy i zdała sobie sprawę, że zaniedbała nie tylko swoje ciało (w wieku 24 lat ważyła 127 kg), ale i duszę.

Zaczęła działać
Postanowiła wiele zmienić w swoim życiu. Plan odbudowania poczucia wartości i przemiany zewnętrznej zaczęła stopniowo realizować. Porzuciła więc swoje ulubione posiłki z Mc Donalda.

Koniec z kompleksami
Zdała sobie bowiem sprawę, że objadanie się fast foodami było tylko jej nagrodą za braki, które istniały w innych sferach życia. Dlatego zaczęła również „naprawę duszy”. Chciała pokochać samą siebie i odzyskać godność.

Internetowe inspiracje
Leanne czerpała inspirację od sławnych (i szczupłych) osób.

Jak tłumaczy:

Chciałam postawić sobie cel, mieć w głowie obraz tego, jak chcę wyglądać. To zmotywowało mnie do działania

Przeglądała zdjęcia celebrytów i wyobrażała sobie, że kiedyś też taka będzie.

Obserwowałam wiele znanych osób i przekonałam się, że ich fotografie są bardzo inspirujące. Kiedy pisali o tym, jak pracowali nad własną zmianą – pomyślałam: „jeśli oni mogą, dlaczego ja miałabym nie móc?”

To może Cię zainteresować:  "Cichy zabójca" rozwija się w ukryciu. Oto trzy wczesne sygnały

Wewnętrzna przemiana
Nie pracowała jednak tylko nad wyglądem. Chciała poczuć się pewniej jako człowiek, i jako kobieta. Pozbyć się kompleksów i czerpać radość z życia.

Zmiana stylu życia
Przeszła na dietę i zaczęła ćwiczyć. Często pojawiała się na siłowni i na basenie, bo pływanie stało się jej ulubionym sportem.

Niesamowita metamorfoza
Po 18 miesiącach ciężkiej pracy nad sobą, Champ ważyła połowę mniej. Po dwóch latach straciła łącznie 76 kilogramów! Jednak nie porzuciła swoich nowych i zdrowych nawyków żywieniowych, i nadal prowadzi aktywne życie.

Jak się Wam podoba ta przemiana?