Ratownik medyczny, pan Adam zmarł… z przemęczenia. Już miał wychodzić do pracy, jednak do niej nie dotarł. Umarł w domu tuż przed kolejnym dyżurem.

Żona zaczęła zauważać, że w zachowaniu męża coś się zmienia. Nagle jego stan się pogorszył i kobieta wezwała pogotowie
Przyjechał kolega z pracy Adama, którego mężczyzna miał zmienić. Niestety nie udało się uratować ratownika… Zmarł o 21. Sprawą natychmiast zajęła się Prokuratura Rejonowa Wrocław-Śródmieście, której zadaniem było sprawdzić, czy doszło do umyślnego spowodowania śmierci.Dla żony sprawa jest jasna, ponieważ jej mąż ostatnimi czasy pracował ponad ludzkie możliwości. Kobieta jest zdania, że Adam B. zmarł z przemęczenia
Zaledwie trzy miesiące przed śmiercią ratownik napisał list do wojewody, w którym wyliczył, że zdarzało mu się pracować jako ratownik i dyspozytor pogotowia przez 48 godzin bez przerwy. Na razie dyrekcja pogotowia ratunkowego we Wrocławiu odmówiła komentowania sprawy.

Żona Adama B. w rozmowie z „Gazetą” zwierzyła się, że często zdarzały się sytuacje, że jej mąż prosto z dyżuru szedł na drugi dyżur jako dyspozytor:

On nie umiał odmówić. Bywało, że dzwonił do niego jakiś kierownik podstacji pogotowia i pytał czy nie mógłby pójść na dyżur. I on szedł

Żona zmarłego pracownika pogotowia jest przekonana, że zmarł z powodu przepracowania

To może Cię zainteresować:  Brat Maryli Rodowicz błaga o pomoc. Potrzebne duże pieniądze