Kierownicy tego McDonald’sa zapewne nie spodziewali się takiego obrotu sprawy. Pewnego dnia cały zespół pracowników zwolnił się w połowie zmiany, pozostawiając po sobie jedynie odręczną notatkę. Restauracja musiała zostać zamknięta.

Restauracja najpopularniejszej sieci fast foodowej została zmuszona do zamknięcia po tym, jak wszyscy jej pracownicy zrezygnowali z pracy w połowie zmiany. Powodem miała być poważna kłótnia z managerami lokalu.

Zespół zostawił po sobie jedynie prostą notatkę ze słowami „Wszyscy rezygnują, jesteśmy zamknięci”. Po tym, jak zasugerowano, że pracownicy zwolnili się z powodu niskiego wynagrodzenia, autorka wideo wyjaśniła, że nie to było problemem.

@zoey.isback

Well that happened today and it was so funny 😭😂

♬ Nobody – Mitski

Restauracja zatrudniała nastolatków i było to okropne miejsce pracy. Przełożeni nie chcieli nam pomagać, kiedy tego potrzebowaliśmy. To zła praca na początek, ale właśnie tam większość nastolatków zaczyna zdobywać doświadczenie, więc tam właśnie się zatrudniłam – powiedziała była pracownica Zoey.

Dzięki temu, że film dotarł do 2,3 mln ludzi w ciągu kilku dni, wielu widzów, którzy pracowali w branży usługowej, szczególnie podczas pandemii, zaoferowało swoje wsparcie w komentarzach.

Solidarność pracowników! Cieszę się, że wszyscy odeszli. To mówi mi więcej o tym, jak okropne jest miejsce pracy, niż sami pracownicy – napisał jeden z użytkowników TikToka.
Myślę, że każdy, kto pracował w usługach się zgodzi – dobrze zrobiliście – dodał inny internauta.

To może Cię zainteresować:  Synowie byli dręczeni w szkole. Ojciec sam wymierzył sprawiedliwość