To, które zwierzę jako pierwsze zobaczyłeś na obrazku, mówi o Twoim charakterze.

1. Żyrafa

Jeśli jako pierwsze na obrazku zobaczyłeś żyrafę, jesteś osobą, która „żyje prosto, ale myśli wysoko”. Wyznaczasz sobie wysokie cele i do nich dążysz. Potrafisz odnieść sukces, jesteś inteligentną osobą, która trzyma się z dala od plotek. Z życia bierzesz tyle, ile najwięcej jesteś w stanie.

2. Lew

„Król życia przyrody”. Jesteś silną, odważną osobą, która  potrafi pokonać przeciwności.  Masz  miękkie serce, dbasz o najbliższych. Możesz zawsze na sobie polegać, Twój instynkt nie zawodzi.

3. Wielbłąd 

Jesteś osobą o silnym charakterze, która potrafi znieść najgorsze. Z  determinacją i spokojem  pokonujesz wszelkie trudności. Potrafisz z  uśmiechem na twarzy wyjść z problematycznych sytuacji. Chętnie pomagasz innym, jednak nie pozwalasz, by Cię wykorzystywano. 


4. Słoń

Jesteś miłą, ciepłą i wrażliwą osobą. Czujesz się dobrze sam ze sobą. Stawiasz sobie cele i do nich dążysz. Potrafisz wybaczać, ale nigdy nie zapominasz. Jesteś osobą o głębokiej osobowości.

5. Świnia

Jesteś bystrą  osobą o mocnym charakterze. Masz silną wolę, potrafisz przeskoczyć najtrudniejsze przeszkody. Potrafisz poradzić sobie w każdej sytuacji i nigdy nie pozwolisz na to, by ktoś uważał że tak nie jest. Nie cierpisz  hipokryzji. Żyjesz według własnych zasad.

6. Koń

Jesteś osobą niezależną, która ceni sobie wolność. Mimo tego jesteś bardzo wierną i lojalną osobą wobec swoich bliskich. Potrafisz walczyć w obronie o swoje wartości.

To może Cię zainteresować:  Zdjęcia z Warszawy obiegły świat. Tak powitano rosyjskiego ambasadora


7. Niedźwiedź

Jesteś osobą silną i charyzmatyczną.  Masz silną wolę.  Lubisz spontaniczność. Potrafisz bronić swojego. Ktoś, kto stanął Ci na drodze i wprowadził niepokój, zapamięta, że nie warto z Tobą zadzierać. Jesteś konsekwentny oraz stabilny w uczuciach.


8. Pies

Wierna, kochana i ciepła osoba. Angażujesz się w związek całym sobą. Dla najbliższych jesteś w stanie zrobić wszystko. Zdrada to jedyna rzecz, której nie potrafisz wybaczyć.