Internet zapłonął! Doszło do tego po tym, jak Julia Wieniawa opublikowała fotkę, na której pozuje topless. Młoda celebrytka zakryła biust jedynie przy pomocy rąk. Jej fani są absolutnie zachwyceni!

Julia Wieniawa to kobieta z głową na karku. Jeszcze kilka lat temu była nastolatką, która stawiała pierwsze kroki w wielkim świecie show-biznesu. Dzisiaj jest już jedną z popularniejszych gwiazd. Dzięki swej rozpoznawalności zbija kokosy.Wieniawa to człowiek-orkiestra. Celebrytka gra w filmach, śpiewa, a ponadto buduje swoją markę – sprzedaje kosmetyki i ubrania.

Co istotne, Julka bardzo umiejętnie porusza się w świecie mediów społecznościowych. Popularne platformy pozwalają jej na docieranie do szerokiego grona odbiorców. Na Instagramie niebawem dobije do dwóch milionów fanów!

Na najnowszych zdjęciach Julia Wieniawa nie ma na sobie ani biustonosza, ani bluzki. Wciągnęła tylko szorty własnej marki. W ten sposób promuje spodenki, ale i nawiązuje do ruchu „bodypositive”. „#love #your #body #bodypositive” – pisze Julia.

Takie body łatwo kochać – spostrzegają internauci w komentarzach.

To może Cię zainteresować:  Ciało 16-letniej Małgosi znaleziono zakopane w lesie. Dziewczyna była w ciąży.