Mąż ogląda zdjęcie żony sprzed 18 lat – nagle zauważa szczegół, który odbiera mu mowę!

Ta historia zaczęła się zwyczajnie, jak tysiące innych – poznali się i zakochali w sobie. Było to w roku 2011.

Jakiś czas po ślubie urodziły im się dzieci, w tym przypadku były to bliźniaczki. Wiedli normalne życie, które nie obfitowało w szczególne wydarzenia, czy też niezwykłe przypadki. Jednak pewnego dnia Ye odkrył niesamowity zbieg okoliczności…Tamtego dnia byli całą rodziną u teściowej. Rozmowa zeszła na temat tego, do kogo bardziej podobne są ich córki. Wtedy tesciowa wyciagnęła album ze zdjęciami jego żony z czasów jej dzieciństwa i młodości.

Jedno ze zdjęć szczególnie przykuło uwagę zięcia. Zobaczył na nim swoją żonę Xue siedzącą przed May Fourth Square. W tle za nią stał jakiś mężczyzna. Wyglądał wyjątkowo znajomo…

Ye rozpoznał na nim samego siebie!

“Przez moje ciało przeszedł dreszcz, dosłownie miałem ciarki na plecach. Poznałem swoją sylwetkę, dokładnie taką samą jak na moim zdjęciu zrobionym w tym samym miejscu.”

Zdjęcie zostało zrobione w 2000 roku, czyli jedenaście lat przed tym zanim małżonkowie się poznali!

Los sprawił, że znaleźli się dokładnie w tym samym miejscu i czasie zupełnie się nie znając. Zostało to zarejestrowane na zdjęciach. Ye miał dokładnie w tym samym momencie robione zdjęcie przez kolegę, jego żonie zdjęcie zrobiła mama. Ye odszukał swoje zdjęcie, porównali je i potwierdziło się, że zostało ono zrobione dokładnie w tej samej chwili.

To może Cię zainteresować:  Jachira w Sejmie o Janie Pawle II. Te słowa zabolą wielu

Czyż to nie jest nadzwyczajny zbieg okoliczności?

“Wygląda na to, że Qingdao jest dla nas z pewnością jednym z najbardziej wyjątkowych miast” – powiedział Ye – “Kiedy nasze dzieci będą starsze, znowu pójdziemy do Qingdao i całą rodziną zrobimy sobie tam zdjęcie”.

Kto wie, może ich córki w tle zobaczą swoich przyszłych mężów ?

May 4th Square and the Yellow Sea, Qingdao, China

Opublikowany przez Stephen Mark Kolter na 24 listopada 2017