Niewierny mąż zakleszczył się w gosposi. Nagranie trafiło do internetu – Wstyd na cały kraj!

Koszmarny finał miała schadzka w pokoju hotelowym w Kitale w Kenii. Żonaty mężczyzna umówił się ze swoją kochanką na seks. W pewnym momencie oboje zdali sobie sprawę, że coś poszło nie tak… W trakcie aktu płciowego mężczyzna „zakleszczył się”! Na miejsce wezwano policję i lekarzy. Przy okazji wyszło na jaw, że w hotelu mężczyzna zdradzał swoją żonę z gosposią, która u nich pracowała.

Jak podało Nairobi News, na policję zadzwonili inni goście hotelowi, zaniepokojeni krzykami, które dochodziły z jednego z pokoi. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zorientowali się, że para kochanków potrzebuje interwencji lekarza. Wezwano również żonę mężczyzny, która potwierdziła, że to jej mąż.

Informacja o zdarzeniu rozeszła się lotem błyskawicy. Pod hotelem zebrał się tłum żądnych sensacji gapiów, których policja musiała rozpędzać strzałami z broni palnej w powietrze.

Pechowi kochankowie z miejsca stali się bohaterami plotkarskich portali, telewizji i gazet nie tylko w Kenii. W dodatku transport zakleszczonej pary odbywał się na oczach ekip telewizyjnych i ludzi, którzy wszystko nagrywali na telefony komórkowe. Kochankowie najedli się więc wstydu. Najprawdopodobniej losy małżeństwa niewiernego męża są już przesądzone.

„Zakleszczenie się” podczas seksu, to „uwięźnięcie prącia w pochwie podczas stosunku”. To nietypowe zjawisko jest związane z tzw. „napadem pochwicowym”.

„W trakcie orgazmu mięśnie dna miednicy u kobiety mogą skurczyć się na tyle, że są w stanie uwięzić członka kochanka” – wyjaśnił w jednym z artykułów brytyjski seksuolog dr John Dean.

To może Cię zainteresować:  Chłopak zdradził pielęgniarkę. Jej zemsta jest hitem sieci

Skurcz jest zazwyczaj tak silny, że trzeba podać kobiecie leki rozkurczowe. Wymaga to interwencji lekarzy. Taka właśnie sytuacja miała miejsce w Kitale.

Źródło: fakt.pl