Jej mąż stworzył piramidę finansową, teraz ona atakuje wszystkich! „Polską flagę spalę w piz*u, bo nie potrzebuję jej kur** do niczego”

Po czym najłatwiej poznać bogacza, który dorobił się na szemranych interesach? Po pogardzie, która okazuje wszystkim dookoła.

Jakis czas temu głośno było o piramidzie finansowej FutureNet, którą swoim (szczerym) uśmiechem reklamowała Monika Richardson.

Twórcy piramidy do niedawna pozostawali anonimowi. Aż do chwili, gdy żona jednego znich nagrała szalenie popularny film, który doprowadził Polaków do białej gorączki. W krótkim klipie Katarzyna Żukowicz – partnerka założyciela FutureNet, skarży się na urząd miejski we Wrocławiu:

 

Przez minutę i jedenaście sekund filmu, Żukiewicz zdążyła obrazić dosłownie wszystkich: Ukraińców, Polaków, niskokwalifikowanych pracowników urzędu miejskiego we Wrocławiu oraz jednego kierowcę, o niedostatecznych jej zdaniem umiejętnościach.

Żukowicz kończąc nagranie dzieli się z widzami swoimi planami na najbliższą przyszłość:

 

„Także na szczęście już długo tutaj nie będziemy mieszkać. Ja jestem Amerykanką już i zamierzam być tam patriotą bardziej jak tu. Polską flagę spalę w piz*u, bo nie potrzebuję jej kur*a do niczego. I nigdy w życiu się nie przyznam, że urodziłam się w tym zjeb***m kurwa gównie. A paszport i tak mam w piź***e.”

Niedawno na swoim profilu na Instagramie dziewczyna chwaliła się wystawnym życiem ze swoim partnerem.

Źródło: pudelek.pl, egoistki.pl

 

To może Cię zainteresować:  Szokujące znalezisko w samolotowej toalecie. 20-latka wyrzuciła noworodka do kosza...