Katarzyna Dowbor była przerażona. Samotna mama żyła z 3 dzieci w koszmarnych warunkach

Ten dom to jeden z największych koszmarów, z jakimi musiała się zmierzyć ekipa programu „Nasz nowy dom”. Zobaczcie, jak się zmienił.Ekipa programu „Nasz nowy dom” dotarła do wsi Stefanowo na Mazowszu. Właśnie tam mieszka mieszka pani Joanna z trójką dzieci: Gabrysią, Rafałem i Dawidem. Rodzina żyła w tragicznych warunkach, ale dzięki Katarzynie Dowbor ich życie całkowicie się zmieniło.

„Ten budynek to jeden z największych koszmarów, z jakimi się zetknęliśmy. Gdy przyjechaliśmy na miejsce całe wnętrze było niemal czarne od sadzy i dymu wydobywających się z ogrzewającej dom kozy. Nie wiem jak można było tam oddychać” – mówiła osoba z produkcji programu.

W domu nie było łazienki, a domownicy musieli myć się w miskach. Zarobki pani Joanny, która była ofiarą przemocy domowej, nie pozwalały na przeprowadzenie remontu. Młoda matka rozstała się z mężem, który się nad nią znęcał.

Prowadzącą, Katarzynę Dowbor urzekło to, że pomimo tragicznych warunków cała rodzina jest uśmiechnięta, a dzieci mają fajne zainteresowania, marzenia i plany na przyszłość.

W odcinku pojawił się gość specjalny – Agnieszka Kaczorowska, która zabrała Gabrysię do agencji aktorskiej. Dziewczynka marzy o byciu aktorką.

To może Cię zainteresować:  Nie tylko usta tak powiększyła. 24-latka wydała 700 tysięcy na operacje