77-latka wypłacała pieniądze z bankomatu, kiedy napadło ją 3 mężczyzn. Bardzo szybko zrozumieli, że zadarli z niewłaściwą babcią!

Kilka dni temu Winifred Peel, 77-letnia Brytyjka, w drodze na zakupy zatrzymała się przy bankomacie, aby wypłacić trochę pieniędzy. Wtedy poczuła, że ​​ktoś bardzo blisko za nią stanął…

Zanim zdążyła zareagować, ktoś ją popchnął i straciła równowagę. Podnosząc się, kobieta zobaczyła, że w czasie gdy podejmowała gotówkę z bankomatu, podeszło do niej 3 mężczyzn. Jeden z nich odepchnął ją i próbował ukraść pieniądze.

Złodzieje nie uwzględnili jednak, że Winifred nie była słabą i nieśmiała babcią. Rozwścieczona kobieta złapała chłopaka za kaptur i kilka razy uderzyła jego głową w bankomat. To wystarczyło, aby wystraszeni mężczyźni uciekli z miejsca zdarzenia.

Winifred natychmiast zawiadomiła policję o incydencie i krótko potem zostały zatrzymane trzy osoby: Piper Dumitru, Florin Geblescu i Felix Stoica. Mężczyźni usłyszeli akt oskarżenia za napaść oraz próbę kradzieży i trafili do aresztu.

Jesteśmy pod wrażeniem zachowania Winifred. Jeśli Was również zachwyciła ta dzielna bacia, nie zapomnijcie udostępnić tej historii! Babcie są the best! ?

Źródło: sosharethis.com | Fotografie: mirror.co.uk

To może Cię zainteresować:  Rodzice uprawiają seks na oczach dzieci i chodzą po domu nago. Twierdzą, że to normalne