Wnuczka po kryjomu nagrała swoją babcię, bo nikt nie chciał uwierzyć, co działo się w jej domu

Kiedy myślimy o babci, zazwyczaj przychodzi nam do głowy ciepła i serdeczna osoba, która nas kocha i o nas dba. Niestety, nie wszystki babcie są dobre. Przykładem na to jest 51-letnia Geneva S. Robinson z Oklahomy.

Aż trudno uwierzyć, że zdarzenia opisane poniżej miały miejsce w rzeczywistości. Wszystko zaczęło się w czasie, gdy Genewa uzyskała opiekę nad 7-letnią wnuczką, po tym jak w tragicznym wypadku dziewczynka straciła rodziców.Kobieta opiekowała się czwórką wnuków. W miarę dobrze traktowała chłopców, jednak z nieznanego powodu czuła nienawiść do wnuczki. 51-latka i jej 33-letni partner wyzywali ją, bili, kopali a także dopuszczali się innych tortur na dziewczynce.

Prokuratura zajmująca się tą sprawą nazwała miejsce zamieszkania Genewy „domem z horroru”. To własnie tam, za zamkniętymi drzwiami trwała gehenna siedmiolatki. Sytuacja trwała ponad rok, co budzi pewne wątpliwości, związane z brakiem jakichkolwiek podejrzeń ze strony szkoły, czy sąsiadów.

Dziewczynka była także wykorzystywana seksualnie oraz maltretowana psychicznie. Często spędzała noce zamknięta w garażu. Nie chodziła do szkoły, nie spotykała się z koleżankami. Uzależniona wyłącznie od brutalnej babci i jej mężczyzny, cierpiała w samotności.

Liczne ślady tortur nie były jednak tak znaczące, jak fakt znęcania się psychicznego. Badania przeprowadzone przez biegłych jednoznacznie stwierdziły głęboką traumę, związaną z licznym szokiem i długotrwałym przerażeniem dziewczynki. Nie ma jednak czemu się dziwić, gdyż babcia przebierała się za wiedźmę i zakładając maskę na twarz straszyła dziewczynkę, że jeśli nie będzie grzeczna, zginie z ręki potworów, które mieszkają na strychu.

To może Cię zainteresować:  Ksiądz zgwałcił 13-latkę. Nowy wyrok sądu

Wyrokiem sądu kobieta została skazana na potrójne dożywocie. Jej partner Joshua dostał wyrok w wysokości 30 lat, za „zabicie blasku w oczach dziewczynki”.

Wyrok potrójnego dożywocia może wydawać się zbyt surowy, jednak patrząc na sprawę z perspektywy bezbronnego, małego dziecka, wydaje się jak najbardziej zasłużony. Jak bardzo trzeba być okrutnym i pozbawionym uczuć, aby tak bezlitośnie znęcać się nad małym dzieckiem… Babcia powinna być oazą bezpieczeństwa, kimś kto pomoże w każdej sytuacji – tym bardziej po tragicznej śmierci rodziców, a nie okrutnym potworem.

Szokujące nagranie. Jeśli wiecie, że gdzieś jakiemuś dziecku dzieje się krzywda, nie bójcie się zareagować!

Źródło: dailymail.co.uk, youtube.com